Dlaczego Kraków potrzebuje kolejnego gabinetu estetycznego?

Dlaczego Kraków potrzebuje kolejnego gabinetu estetycznego?

Spis treści

  Czy wiesz, że szukając na Znanym Lekarzu specjalisty od medycyny estetycznej możesz liczyć na ponad 200 wyników – i to w samym KRAKOWIE? Mimo tego, jestem przekonana, że Kraków potrzebuje kolejnego gabinetu estetycznego. Chcesz wiedzieć więcej?

  Więcej nie znaczy lepiej

  “Im więcej gabinetów, tym większa konkurencja na rynku, tym lepiej dla mnie!” – powiedział Pacjent, po czym udał się do tego gabinetu, co zawsze…

  Jedno jest pewne. W Krakowie, szukając kogoś kto zrobi botoks czy wykona inny zabieg estetyczny możemy czuć się przytłoczeni dostępnymi wyborami. Kliniki, Gabinety, Studia, Salony – you name it. Czy to oznacza, że usługi stoją na najwyższym możliwym poziomie?

  Moim zdaniem – niekoniecznie. Pisałam ostatnio o tym jak powinna wyglądać idealna wizyta w gabinecie estetycznym. Wniosek był prosty: Pacjent zasługuje na wszystko co najlepsze od pierwszego do ostatniego kontaktu z gabinetem i z lekarzem.

  Niestety, to że gabinetów jest dużo nie znaczy wcale, że Pacjenci w Krakowie za każdym razem dostają to, na co zasługują. Pracuję w medycynie estetycznej na tyle długo, że słyszałam (a czasami widziałam) niejedno. Od jakiegoś czasu dużo myślałam o tym jak, poza blogiem, sprawić żeby medycyna estetyczna była jeszcze bliżej Was. Żeby korzystanie z zabiegów było dla Was zawsze pozytywnym doświadczeniem, przy pełnym zaufaniu między lekarzem a Pacjentem. Pomyślałam więc: “a gdyby tak…”

  …otworzyć WŁASNY gabinet?

  Brzmi jak duża rzecz, prawda? Tak też się poczułam. Nie chodziłoby już tylko o zapewnienie dobrej wizyty w gabinecie, ale także o prowadzenie biznesu. O planowanie, zamawianie preparatów, umawianie wizyt, płacenie rachunków, zapalanie i gaszenie światła.

  Z drugiej strony, od razu pomyślałam, że w takim miejscu mogłabym od początku do końca stworzyć dla Was najlepsze warunki. Sprawić, żeby zabiegi estetyczne i całe doświadczenie związane z wizytami były maksymalnie dobre.

  Od razu skala pomysłów jak można zorganizować takie przedsięwzięcie przeważyła wszystkie dodatkowe obowiązki z tym związane. Decyzja zapadła szybko – OTWIERAM WŁASNY GABINET.

  • Zadbaj o wygląd w domu wprowadź zmiany, które pomogą Ci wyglądać lepiej

  • Świadomie wybieraj zabiegi upewnij się co warto, a czego nie warto robić

  • Osiągnij najlepsze efekty dowiedz się, co naprawdę ma znaczenie

  KUP MOJĄ KSIĄŻKĘ TUTAJ

  Dlaczego Kraków potrzebuje kolejnego gabinetu medycyny estetycznej?

  Odkąd zaczęłam myśleć na ten temat minął już prawie rok. Od tego czasu wielokrotnie zadawałam sobie pytanie, które jest tematem dzisiejszego wpisu. Powiedziałam sobie, że zacznę pracować w tym kierunku dopiero, gdy będę na 100% znała odpowiedź. Ten moment nadszedł niedawno temu.

  Dzisiaj mogę powiedzieć, że w Krakowie jest przestrzeń na kolejny gabinet medycyny estetycznej. Moje miasto potrzebuje miejsca gdzie Pacjent (a nic innego!) będzie na pierwszym miejscu. I takie miejsce zaczęłam dla Was tworzyć 🙂 Więcej informacji już niebawem!

   KUP MOJĄ NOWĄ KSIĄŻKĘ

   Zadbaj o wygląd z pomocą profesjonalisty!
   Dostępny jest Audiobook, Ebook oraz wersja tradycyjna

   Poradnik-monika

   Psst! Jeśli podobał Ci się ten artykuł polub moją stronę na Facebooku oraz obserwuj konto na Instagramie aby być na bieżąco <3

   5
   Oceń ten artykuł

   Oceń: Dlaczego Kraków potrzebuje kolejnego gabinetu estetycznego?

   Oceń

    Podobał Ci się ten artykuł?


    Jeśli tak, to podaj swoje imię oraz e-mail, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach. Twoje dane są ze mną bezpieczne.

    Komentarze
    Dodaj komentarz

    Może Ci się spodobać także

    Kiedy wejdziecie na Znanego Lekarza w poszukiwaniu lekarza medycyny estetycznej w samym Krakowie, to znajdziecie tam 20 stron (!) z profilami lekarzy. Na każdej stronie...

    18.08.2021 Monika Łyżwa

    Kategoria: Inne

    Czy można robić masaż twarzy w domu? Absolutnie tak! Samodzielny masaż twarzy na zmarszczki nie tylko MOŻNA, ale także WARTO robić! W tym artykule otrzymasz...

    21.10.2023 Monika Łyżwa

    Kategoria: Inne

    W każdym tygodniu dostaję od Was wiele zapytań przez Facebooka (bardzo za nie dziękuję!) o ceny zabiegów. To zmotywowało mnie do napisania dzisiejszego artykułu. Czy...

    21.09.2020 Monika Łyżwa

    Kategoria: Inne

    Dołącz do mojego WYZWANIA!

    "5 Dni Do Lepszej Skóry"

    Otrzymuj wskazówki jak poprawić wygląd w domu. Codziennie przekażę Ci cenne porady co zrobić, żeby wyglądać lepiej BEZ zabiegów!

     Dziękuję.

     Poradnik jest już na Twoim mailu. Jeśli nie ma go w "odebrane", sprawdź foldery "SPAM" i "oferty".