Dlaczego Kraków potrzebuje kolejnego gabinetu estetycznego?

Dlaczego Kraków potrzebuje kolejnego gabinetu estetycznego?

Spis treści

  Czy wiesz, że szukając na Znanym Lekarzu specjalisty od medycyny estetycznej możesz liczyć na ponad 200 wyników – i to w samym KRAKOWIE? Mimo tego, jestem przekonana, że Kraków potrzebuje kolejnego gabinetu estetycznego. Chcesz wiedzieć więcej?

  Więcej nie znaczy lepiej

  “Im więcej gabinetów, tym większa konkurencja na rynku, tym lepiej dla mnie!” – powiedział Pacjent, po czym udał się do tego gabinetu, co zawsze…

  Jedno jest pewne. W Krakowie, szukając kogoś kto zrobi botoks czy wykona inny zabieg estetyczny możemy czuć się przytłoczeni dostępnymi wyborami. Kliniki, Gabinety, Studia, Salony – you name it. Czy to oznacza, że usługi stoją na najwyższym możliwym poziomie?

  Moim zdaniem – niekoniecznie. Pisałam ostatnio o tym jak powinna wyglądać idealna wizyta w gabinecie estetycznym (TUTAJ). Wniosek był prosty: Pacjent zasługuje na wszystko co najlepsze od pierwszego do ostatniego kontaktu z gabinetem i z lekarzem.

  Niestety, to że gabinetów jest dużo nie znaczy wcale, że Pacjenci w Krakowie za każdym razem dostają to, na co zasługują. Pracuję w medycynie estetycznej na tyle długo, że słyszałam (a czasami widziałam) niejedno. Od jakiegoś czasu dużo myślałam o tym jak, poza blogiem, sprawić żeby medycyna estetyczna była jeszcze bliżej Was. Żeby korzystanie z zabiegów było dla Was zawsze pozytywnym doświadczeniem, przy pełnym zaufaniu między lekarzem a Pacjentem. Pomyślałam więc: “a gdyby tak…”

  …otworzyć WŁASNY gabinet?

  Brzmi jak duża rzecz, prawda? Tak też się poczułam. Nie chodziłoby już tylko o zapewnienie dobrej wizyty w gabinecie, ale także o prowadzenie biznesu. O planowanie, zamawianie preparatów, umawianie wizyt, płacenie rachunków, zapalanie i gaszenie światła.

  Z drugiej strony, od razu pomyślałam, że w takim miejscu mogłabym od początku do końca stworzyć dla Was najlepsze warunki. Sprawić, żeby zabiegi estetyczne i całe doświadczenie związane z wizytami były maksymalnie dobre.

  Od razu skala pomysłów jak można zorganizować takie przedsięwzięcie przeważyła wszystkie dodatkowe obowiązki z tym związane. Decyzja zapadła szybko – OTWIERAM WŁASNY GABINET.

  • Zbadam Twoją skórę sprawdzę czego jej potrzeba, żeby wyglądała lepiej

  • Ustalimy plan leczenia wybierzemy zabieg najlepszy dla Ciebie

  • Wykonamy zabieg jeśli zechcesz, po konsultacji od razu zrobimy zabieg

  Umawiam konsultację

  Dlaczego Kraków potrzebuje kolejnego gabinetu medycyny estetycznej?

  Odkąd zaczęłam myśleć na ten temat minął już prawie rok. Od tego czasu wielokrotnie zadawałam sobie pytanie, które jest tematem dzisiejszego wpisu. Powiedziałam sobie, że zacznę pracować w tym kierunku dopiero, gdy będę na 100% znała odpowiedź. Ten moment nadszedł niedawno temu.

  Dzisiaj mogę powiedzieć, że w Krakowie jest przestrzeń na kolejny gabinet medycyny estetycznej. Moje miasto potrzebuje miejsca gdzie Pacjent (a nic innego!) będzie na pierwszym miejscu. I takie miejsce zaczęłam dla Was tworzyć 🙂 Więcej informacji już niebawem!

   Pobierz darmowy poradnik

   12 kroków do młodego wyglądu

   Poradnik-monika

    Podobał Ci się ten artykuł?

    Jeśli tak, to podaj swoje imię oraz e-mail, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach. Twoje dane są ze mną bezpieczne.

    Komentarze

    Dodaj komentarz

    Może Ci się spodobać także

    Zalecenia po kwasie hialuronowym, które znajduję w różnych miejscach w Internecie często są zupełnie nieprawdziwe. „Unikaj gwałtownych ruchów głową” albo „nie lataj samolotem” to tylko...

    03.11.2021 Monika Łyżwa

    Kategoria: Inne

    Wiecie dlaczego większość gabinetów estetycznych pokazuje na swoich stronach efekty przed i po? Dlatego, że Pacjenci BARDZO często o to pytają. Dzisiaj wyjaśnię Wam, dlaczego...

    09.07.2021 Monika Łyżwa

    Kategoria: Inne

    Hialuronidaza przed i po, czyli dlaczego hialuronidaza to takie CTRL+Z dla zabiegów z kwasem hialuronowym? Dowiedz się jak działa hialuronidaza i jakie daje efekty z...

    06.01.2022 Monika Łyżwa

    Kategoria: Inne

    Pobierz darmowy poradnik

    12 kroków do młodego wyglądu

    Proste wskazówki jak w domowych warunkach zadbać o młodość

     Dziękuję.

     Poradnik jest już na Twoim mailu. Jeśli nie ma go w "odebrane", sprawdź foldery "SPAM" i "oferty".