Medycyna estetyczna Kraków – dlaczego warto odwiedzić akurat MNIE? :) 4 powody

Medycyna estetyczna Kraków – dlaczego warto odwiedzić akurat MNIE? :) 4 powody

Spis treści

  Medycyna estetyczna Kraków – jak wybierzesz SWÓJ gabinet? W tym wpisie opowiem Ci dlaczego szukając gabinetu medycyny estetycznej warto przyjść akurat do mnie. I zrobię to używając aż 4 argumentów. Samochwalstwo? Może, ale gwarantuję Wam, że dla Waszego dobra!

  Gabinet medycyny estetycznej Kraków – Google pomocy!

  Nie jest tajemnicą, że kiedy szukamy czegoś po raz pierwszy to pytamy Google. Wpisujemy hasło i szukamy najlepszych podpowiedzi. Jednak kiedy powierzasz komuś swoje zdrowie warto zrobić coś więcej niż wpisać: „medycyna estetyczna kraków” i wybrać jeden z pierwszych gabinetów z listy. Dlaczego?

  Po pierwsze dlatego, że pierwsze pozycje na liście wyszukiwań to… reklamy. Pewnie zdajesz sobie z tego sprawę, prawda? Ja sama absolutnie nie mam nic przeciwko reklamom (sama z nich korzystam), choć uważam, że świadomy Pacjent powinien sprawdzić co za tą reklamą się kryje.

  Kiedy chcemy wybrać salon medycyny estetycznej w Krakowie, poniżej reklam google podpowie nam najlepsze wyniki organiczne. Czyli strony gabinetów, które są na rynku bardzo długo (nawet 20 lat), mają mnóstwo wpisów na blogu i sztab marketingowy do promocji strony.

  To jednak nadal nie odpowiada na Twoje pytanie – „jaki gabinet medycyny estetycznej w Krakowie będzie DLA MNIE najlepszy”? W tym zakresie mam dla Was sugestię – sprawdźcie OPINIE!

  Medycyna estetyczna Kraków – znajdź opinie o lekarzu

  Są dwa miejsca, które szczególnie polecam dla sprawdzenia opinii o lekarzach pracujących w danej klinice estetycznej:

  Jeśli chodzi o Kraków znajdziecie tam najwięcej opinii o lekarzach medycyny estetycznej i gabinetach. Zdjęcia, opisy, doświadczenie, certyfikaty – WSZYSTKO, czym my – lekarze – możemy pochwalić się i zapewnić Was – Pacjentów – o naszym profesjonalizmie.

  Mapy Google i portal Znany Lekarz z reguły mają tych opinii najwięcej i są one najświeższe. Przeczytaj te pozytywne i te negatywne, sprawdzając o czym piszą Pacjenci, którzy już byli w danym miejscu.

  Zanim zacznę przekonywać Cię do mojego gabinetu 😉 powiem jedno: wybierz taki gabinet medycyny estetycznej i lekarza, który do Ciebie „przemawia”. Często podświadomie czujemy, że to miejsce / ta klinika szczególnie nam pasuje. Idąc za głosem serca masz największe szanse na powodzenie 🙂

  Gabinet medycyny estetycznej Kraków – dlaczego warto wybrać MÓJ? [4 powody]

  W pierwszej części artykułu starałam się być bezstronna. Uwaga – teraz będę bardzo „stronna” i opowiem Wam, co możecie znaleźć w moim gabinecie. Między innymi dlatego, że jestem DUMNA, że tworzę wymarzone miejsce dla mnie i moich Pacjentów. Gotowi?

  Powód 1: Bo moim Pacjentem stajesz się przed wizytą i zostajesz nim na zawsze

  Być może powyższe zdanie jest dość enigmatyczne, ale zostań ze mną jeszcze i daj mi wyjaśnić 🙂 Pracując przez lata w innych miejscach widziałam lepsze i gorsze sposoby „obsługi” Pacjentów. Pilnie wszystko obserwowałam, żeby w swoim gabinecie zostawić tylko to, co najlepsze.

  Dbam o swoich Pacjentów zanim po raz pierwszy pojawią się u mnie i na długo po tym jak wyjdą z gabinetu. Mam tutaj na myśli:

  • Szybkie odpowiedzi na Wasze pytania – nie wierzysz? Przetestuj! 😛
  • Wskazówki dojazdu – przed wizytą dostaniesz wiadomość jak dotrzeć na miejsce
  • Dostępność – przyjmuję w nietypowych porach (wieczory, soboty, niedziele), żeby Tobie łatwiej było wybrać termin
  • Zadbaj o wygląd w domu wprowadź zmiany, które pomogą Ci wyglądać lepiej

  • Świadomie wybieraj zabiegi upewnij się co warto, a czego nie warto robić

  • Osiągnij najlepsze efekty dowiedz się, co naprawdę ma znaczenie

  KUP MOJĄ KSIĄŻKĘ TUTAJ

  Powód 2: Bo oferuję darmowe kontrole

  „Darmowe kontrole, phi!” – jeśli tak pomyślałeś, to czytaj dalej. Idąc na zabieg do chirurga czy dentysty kontrole po zabiegu są czymś normalnym. W gabinetach medycyny estetycznej – nie zawsze jest to praktykowane. Podejrzewam, że z braku czasu wśród lekarzy wykonujących zabiegi.

  Zależy mi na tym, żeby nie tylko zabieg był bezpieczny i dawał świetne efekty, ale także żebyś Ty CZUŁ się bezpiecznie. To znaczy, że zawsze chcę zobaczyć moich Pacjentów na 2 tygodnie po zabiegu. Sprawdzić czy wszystko jest w porządku i czy efekty są zadowalające.

  Powód 3: Bo w moim gabinecie poczujesz się dobrze

  mój gabinet

  W moim gabinecie dbam o to, żebyś mógł odpocząć i poczuć się dobrze. Dlatego mam dużo udogodnień, które ułatwią wizytę dla Ciebie:

  • Darmowe miejsca parkingowe tylko dla Pacjentów – jeśli szukasz gabinetu medycyny estetycznej w Krakowie i masz auto, to wiesz że to robi różnicę 🙂
  • Piękne wnętrza – zdjęcie powyżej to zdjęcie mojego nowego gabinetu, który otwieram w najbliższych tygodniach
  • Pyszna kawa – Starbucks się chowa, serio 😉
  • Muzyka i atmosfera – bo lubię muzykę i dobrą atmosferę!

  Powód 4: Bo płacisz u mnie za efekt

  Kiedy w przeszłości zakładałam salon medycyny estetycznej, powiedziałam sobie jedno – KONIEC ze skomplikowanymi cennikami! „Cena od…”, „cena za jednostkę” – to NIE są zwroty, które usłyszysz w moim gabinecie.

  Chcę żeby medycyna estetyczna była przejrzysta i prosta. Dostępna dla wszystkich. Dlatego przyjęłam politykę stałych cen. To znaczy, że np. zabiegi z botoksem mają zawsze taką samą cenę. Co więcej, jest w nie wliczona darmowa kontrola, na której możemy BEZPŁATNIE dodać preparatu, żeby osiągnąć jak najlepszy efekt.

  W przypadku wypełniaczy jest to troszkę bardziej skomplikowane, ale podane ceny sprawdzają się w 90% przypadków, a o reszcie oczywiście uprzedzam.

   KUP MOJĄ NOWĄ KSIĄŻKĘ

   Zadbaj o wygląd z pomocą profesjonalisty!
   Dostępny jest Audiobook, Ebook oraz wersja tradycyjna

   Poradnik-monika

   Medycyna estetyczna Kraków – gdzie najlepiej?

   Jeśli chcesz usłyszeć ode mnie, że najlepiej jeśli wybierzesz MÓJ gabinet medycyny estetycznej  – to tego nie usłyszysz. W Krakowie jest naprawdę wiele opcji i warto zrobić dobry research szukając najlepszego miejsca dla siebie. Wpisz “medycyna estetyczna Kraków” i odrób swoją pracę domową.

   Mam nadzieję, że po tym artykule wiesz co ma znaczenie i co jest ważne akurat w moim gabinecie. Jeśli to, co przeczytałeś Ci odpowiada – zapraszam serdecznie! 🙂

   Psst! Jeśli podobał Ci się ten artykuł polub moją stronę na Facebooku oraz obserwuj konto na Instagramie aby być na bieżąco <3

   5
   Oceń ten artykuł

   Oceń: Medycyna estetyczna Kraków – dlaczego warto odwiedzić akurat MNIE? 🙂 4 powody

   Oceń

    Podobał Ci się ten artykuł?


    Jeśli tak, to podaj swoje imię oraz e-mail, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach. Twoje dane są ze mną bezpieczne.

    Komentarze
    Dodaj komentarz

    Może Ci się spodobać także

    Dostałam niedawno komentarz na Znanym Lekarzu o treści: „…jest bardzo naturalnym lekarzem, co spowodowało że zaufałam jej bardziej”. Zrobiło mi się bardzo miło, a przy...

    26.06.2021 Monika Łyżwa

    Kategoria: Inne

    Po latach nawoływań z każdej strony „ruch to zdrowie!”, „w zdrowym ciele, zdrowy duch!” - nareszcie uprawianie sportu stało się modne. Różnorodność dyscyplin sportowych jest...

    12.02.2020 Monika Łyżwa

    Kategoria: Inne

    Wiecie dlaczego większość gabinetów estetycznych pokazuje na swoich stronach efekty przed i po? Dlatego, że Pacjenci BARDZO często o to pytają. Dzisiaj wyjaśnię Wam, dlaczego...

    09.07.2021 Monika Łyżwa

    Kategoria: Inne

    Dołącz do mojego WYZWANIA!

    "5 Dni Do Lepszej Skóry"

    Otrzymuj wskazówki jak poprawić wygląd w domu. Codziennie przekażę Ci cenne porady co zrobić, żeby wyglądać lepiej BEZ zabiegów!

     Dziękuję.

     Poradnik jest już na Twoim mailu. Jeśli nie ma go w "odebrane", sprawdź foldery "SPAM" i "oferty".