Russian Lips – czy to najlepsza metoda? [3 cechy]

Russian Lips – czy to najlepsza metoda? [3 cechy]

Spis treści

  Russian Lips, czyli jeśli myślisz że powiększysz usta dwoma szybkimi nakłuciami i bez bólu to ten artykuł jest dla Ciebie 😉 Opowiadam w nim WSZYSTKO co musisz wiedzieć zanim metoda Russian Lips będzie użyta na Tobie. Wpadnij, przeczytaj i sprawdź!

  Russian Lips na czym polega – wstęp

  Technika russian lips jest teraz tak popularna, że wręcz musiałam przygotować artykuł na ten temat. Pytań od Pacjentów na ten temat jest bardzo wiele. A im więcej niejasności i zamieszania, tym więcej mitów, plotek i nieprawdy. W tym momencie stanowczo mówię: STOP.

  Metoda Russian Lips i zdjęcia „po” zbierają ogromne zasięgi na Instagramie. Wiecie dlaczego? Bo usta wyglądają SUPER.

  Z resztą, popatrzcie sami na to zdjęcie:

  russian lips metoda

  Modelka na tym zdjęciu wygląda… jak z bajki. Zwróćcie uwagę na specyficzny kształt ust po powiększaniu techniką Russian Lips. Przede wszystkim możemy zauważyć:

  • Dużą górną wargę – w naturalnych ustach to dolna warga jest z reguły większa, tutaj jest inaczej
  • Specyficzny kształt łuku kupidyna – czyli obszaru pod nosem, który ma kształt serca
  • Płaski profil – patrząc z boku usta nie odstają bardzo od twarzy, są raczej wywinięte ku górze

  Te trzy cechy możecie spotkać u każdej dziewczyny, która robiła usta techniką Russian Lips.

  Dobrze, skoro wiecie już na co patrzycie 😉 To teraz powiedzmy sobie skąd wzięła się metoda Russian Lips.

  Russian Lips – skąd się wzięło

  Russian Lips pochodzi (uwaga, uwaga)… z HOLANDII 😉 Według tego źródła, wynalazcą tej techniki jest lekarz o nazwisku Tom Van Eijk, który zaczął podawać kwas hialuronowy w specyficzny sposób, uzyskując efekty opisane powyżej.

  Postawmy jednak sprawę jasno – pewnie nie interesuje Was nazwisko lekarza. Mówiąc szczerze, mnie też nie 🙂 . Pytanie „skąd się wzięła technika Russian Lips” jest jednak bardziej ciekawe. I na pewno Was zainteresuje!

  W mojej opinii Russian Lips jest tak popularne nie bez powodu. Przynajmniej w teorii metoda ta pozwala uniknąć problemów z powiększaniem ust, które prześladowały kobiety kilka/kilkanaście lat temu. Czyli:

  • Wydęte usta i efekt „kaczego dzióbka”
  • Sztuczny i nienaturalny wygląd
  • Migracja kwasu hialuronowego poza czerwień wargową
  • Nieatrakcyjny i nudny kształt ust

  Pewnie chciałbyś teraz, żebym napisała, że „metoda Russian Lips rozwiązuje wszystkie te problemy, dlatego warto ją stosować!”. Niestety, nie do końca tak jest. Rozwijam to w dalszej części artykułu.

  • Zadbaj o wygląd w domu wprowadź zmiany, które pomogą Ci wyglądać lepiej

  • Świadomie wybieraj zabiegi upewnij się co warto, a czego nie warto robić

  • Osiągnij najlepsze efekty dowiedz się, co naprawdę ma znaczenie

  KUP MOJĄ KSIĄŻKĘ TUTAJ

  Russian lips metoda i opis

  Powiększanie ust Russian Lips polega na specyficznym nakłuwaniu ust i podawaniu kwasu hialuronowego. Najważniejsze elementy tej techniki to:

  1. Bardzo duża ilość nakłuć – igła jest ułożona prostopadle do linii ust. Czyli: od góry dla górnej wargi i od dołu dla dolnej wargi.
  2. Nakłucia w niewielkiej odległości – przy każdym nakłuciu podajemy bardzo BARDZO małe ilości kwasu hialuronowego. Jak małe? Podziel na kalkulatorze 1 mililitr np. na 35 i zobacz co wyjdzie 😛
  3. Efekt „wywinięcia ust” – takie prostopadłe nakłucia wywijają wargi. To daje ten charakterystyczny kształt serca i spłaszcza usta. I często wygląda to bardzo fajnie 🙂
  4. Długi czas zabiegu – podczas zabiegu wykonuję kilkadziesiąt zaplanowanych nakłuć. Zajmuje to sporo czasu (średnio 2x dłużej niż zwykle), na co musisz być gotowa przed zabiegiem.
  5. Praca wyłącznie igłą – w tym przypadku kaniulę odkładamy do szuflady. Tylko igła da pożądany efekt wywinięcia
  6. Duży obrzęk po zabiegu – KAŻDE pojedyncze nakłucie niesie za sobą ryzyko siniaków, a już na pewno (zawsze) powiększa ogólny obrzęk. To znaczy, że po zabiegu usta mogą być obrzęknięte nawet do 2 tygodni! Nie zapomnij o tym oceniając efekty po wyjściu z gabinetu.

  Mam nadzieję, że teraz już wiecie na czym polega metoda Russian Lips. Wiecie już, że nie jest to bułka z masłem. Chcecie usłyszeć jeszcze coś ciekawego?

  Technik takich jak ta (i dużo bardziej skomplikowanych) jest przynajmniej kilkanaście.

  Więcej na temat technik powiększania ust (w tym russian lips) opowiadam w poniższym filmiku, zobacz:

  Powiem więcej: sama stosuję na co dzień przynajmniej kilka technik powiększania ust. A największe autorytety z medycyny estetycznej na świecie (których bacznie obserwuję) często w ogóle nie wspominają o technice Russian Lips w swojej pracy. DLACZEGO tak się dzieje?

  Czy technika Russian Lips jest dla Ciebie?

  I tak płynnie przechodzimy do sedna tego artykułu. Czyli spostrzeżenia, którym od dawna chciałam się z Wami podzielić na blogu. Jeśli nadal czytasz ten artykuł (dzięki za to!) to teraz zrobi się NAPRAWDĘ ciekawie.

  Miałeś kiedyś tak, że widziałeś fajną kurtkę na wieszaku w sklepie? Pomyślałeś „WOW, muszę ją mieć, nieważne ile kosztuje!”. Od razu złapałeś ją z wieszaka i pognałeś do przymierzalni. Spojrzałeś do lustra i… LIPA?

  Dokładnie tak samo może być z metodą Russian Lips. Od razu mówię – może, ale nie musi.

  Odpowiedz sobie jednak na pytanie, czy jesteś absolutnie pewna że usta powiększone akurat tą metodą będą najlepsze dla Ciebie? Jeśli tak – próbuj, to Twoja twarz i Ty będziesz żyć z efektami. Jeśli jednak chcesz podejść do sprawy kompleksowo to…

  …mam dla Ciebie dobrą wiadomość. W podejmowaniu decyzji jaką techniką powiększać usta NIE JESTEŚ SAMA.

  Tak jak idąc do dentysty na leczenie zębów dajesz lekarzowi swobodę w tym jak ma działać (byle tylko ząb był wyleczony), tak samo warto pomyśleć o lekarzu medycyny estetycznej i technice Russian Lips.

  Moim zdaniem udane zabiegi medycyny estetycznej biorą się z… zaufania. Pacjenta do lekarza i odwrotnie. Dlatego gorąco zachęcam, żeby zamiast wybierać technikę powiększania ust, wybrać… jak najlepszego specjalistę do wykonania takiego zabiegu.

  Rozwiązuje to naprawdę wiele problemów.

  Po pierwsze, masz pewność, że jesteś w dobrych rękach. Po drugie wiesz, że ryzyko powikłań jest minimalne. Po trzecie wiesz, że specjalista dopasuje technikę i ilość preparatu do Twoich cech charakterystycznych twarzy.

   KUP MOJĄ NOWĄ KSIĄŻKĘ

   Zadbaj o wygląd z pomocą profesjonalisty!
   Dostępny jest Audiobook, Ebook oraz wersja tradycyjna

   Poradnik-monika

   Russian Lips – cena i moja opinia.

   To tyle filozofowania z mojej strony 😉 Na koniec kilka suchych faktów:

   Cena za powiększanie ust metodą Russian Lips nie powinna się różnić od innych technik. Większą rolę odgrywa użyty preparat i miejsce (specjalista) wykonywania zabiegu.

   Dla przykładu, w moim mieście cena, którą najczęściej widzę za powiększanie ust to 1300zł (za 1ml preparatu, co prawie zawsze wystarcza).

   Russian Lips jest spoko. Naprawdę! Ale tak jak nie ma jednej ładnej kurtki dla wszystkich, tak Russian Lips nie jest dla wszystkich. I to też jest spoko 🙂 .

   Jeśli rozważasz zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym to ZAWSZE warto skonsultować się i porozmawiać z osobą, która takie zabiegi wykonuje i zna się na tym co robi. Dopiero wtedy, mając te wszystkie informacje, najlepiej podjąć decyzję na TAK lub na NIE.

   Jaka by ta decyzja nie była, pamiętaj, że jesteś piękna już teraz 🙂

   Psst! Jeśli podobał Ci się ten artykuł polub moją stronę na Facebooku oraz obserwuj konto na Instagramie aby być na bieżąco <3

   5
   Oceń ten artykuł

   Oceń: Russian Lips – czy to najlepsza metoda? [3 cechy]

   Oceń

    Podobał Ci się ten artykuł?


    Jeśli tak, to podaj swoje imię oraz e-mail, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach. Twoje dane są ze mną bezpieczne.

    Komentarze
    Dodaj komentarz

    Może Ci się spodobać także

    Przeciwwskazania do powiększania ust kwasem to coś, co musisz znać. Najlepiej zanim jeszcze pojawisz się w gabinecie. Warto żebyś poznała wszystkie zakazy. Uwaga – jeśli...

    12.11.2021 Monika Łyżwa

    Kategoria: Przed zabiegiem

    90% gabinetów medycyny estetycznej powiększa usta ze znieczuleniem w kremie. Można jednak skorzystać ze znieczulenia dentystycznego, które GWARANTUJE brak bólu. Dowiedz się więcej z tego...

    02.04.2022 Monika Łyżwa

    Kategoria: Przed zabiegiem

    Jedną z najczęstszych obaw, jakie macie przed zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej jest przesadzony i nienaturalny wygląd. Gdy siadacie na fotelu, regularnie słyszę "tylko proszę...

    16.10.2020 Monika Łyżwa

    Kategoria: Przed zabiegiem

    Dołącz do mojego WYZWANIA!

    "5 Dni Do Lepszej Skóry"

    Otrzymuj wskazówki jak poprawić wygląd w domu. Codziennie przekażę Ci cenne porady co zrobić, żeby wyglądać lepiej BEZ zabiegów!

     Dziękuję.

     Poradnik jest już na Twoim mailu. Jeśli nie ma go w "odebrane", sprawdź foldery "SPAM" i "oferty".