Botoks - broda

"Brukowana broda" - słyszałaś kiedyś to pojęcie? Jeśli tak, to dobrze trafiłaś. Jeśli nie, to warto upewnić się, że podczas robienia min Twoja broda nie zaciąga się w specyficzny sposób. Osoby, u których to występuje mogą spodziewać się zmarszczek poprzecznych na brodzie i niekorzystnego wyglądu. Aby temu przeciwdziałać stosujemy botoks. Dzięki takiemu zabiegowi Twoja broda będzie układać się lepiej podczas robienia min. A to z kolei pozwoli Ci utrzymać piękny wygląd na dłużej!

Cena: 250zł

Dla kogo

Botoks to zabieg profilaktyczny. Zapobiega on powstawaniu nowych zmarszczek mimicznych - także tych na brodzie. Warto sprawdzić tą okolicę podczas wizyty w gabinecie.

Jak wygląda zabieg

Zabieg polega na podaniu preparatu (toksyny botulinowej) igłą bezpośrednio w mięśnie na brodzie, żeby delikatnie je osłabić. Dzięki temu, podczas robienia min nie będziesz "zaciągać" brodą, a nowe zmarszczki nie będą się tworzyć. Zabieg trwa tylko kilka minut.

Po zabiegu

Efekt botoksu będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennego życia :) W miejscu nakłucia na chwilę zostanie lekkie zaczerwienienie, ale spokojnie zakryjesz je makijażem. Rezultaty zabiegu są całkowicie odwracalne - po kilku miesiącach po botoksie nie ma ani śladu. Możesz więc zawsze wrócić do swoich "starych" zmarszczek, choć w sumie to po co?... 🙂

Cena

Botoks na brodę kosztuje 250zł. Cena jest stała i nie zależy od ilości jednostek preparatu, który wykorzystamy. Dzięki temu dokładnie wiesz ile zapłacisz. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli. Jeśli będzie wtedy potrzeba dodać preparatu - nic nie dopłacasz.