Botoks - bruksizm

Zgrzytanie zębami, bóle głowy, zaciskanie szczęk, stres - jeśli przynajmniej dwa z tych objawów nie są Ci obce, to możliwe, że cierpisz na bruksizm. A to, niestety, problem nie tylko estetyczny. Warto więc to sprawdzić i zareagować jak najszybciej. Podczas wizyty sprawdzimy czy bruksizm to Twój problem, a jeśli tak - to od razu zareagujemy. Dzięki szybkiemu zabiegowi będziesz mógł istotnie poprawić jakość swojego życia.

Cena: 900zł

Dla kogo

Dla osób, które mają zbyt silne mięśnie żwacze - czyli te, które odpowiadają za ściskanie szczęki. Więc jeśli odruchowo lub ze stresu zaciskasz zęby to jest to zabieg dla Ciebie.

Jak wygląda zabieg

Zabieg polega na podaniu preparatu (toksyny botulinowej) bezpośrednio w mięśnie żwacze, żeby delikatnie je osłabić. Dzięki temu siła nacisku będzie odpowiednia dla Twoich zębów. Zęby nie będą szybko się ścierać, a bóle głowy tym spowodowane ustąpią. Zabieg trwa tylko kilka minut.

Po zabiegu

Efekt botoksu będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennego życia :) Kiedy botoks zacznie działać okolica żuchwy stanie się bardziej rozluźniona. Odczujesz większy komfort - dla Pacjentów często zaskakujące jest to, jak bardzo poprawia się ich jakość życia po tym zabiegu.

Cena

Botoks na bruksizm kosztuje 900zł. Cena jest stała i nie zależy od ilości jednostek preparatu, który wykorzystamy. Dzięki temu dokładnie wiesz ile zapłacisz. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli. Jeśli będzie wtedy potrzeba dodać preparatu - nic nie dopłacasz.