Botoks - dziąsłowy uśmiech

Dziąsłowy uśmiech to potoczna nazwa na szerokie odsłanianie dziąseł podczas uśmiechania się. Brzmi jak nic wielkiego - jednak z perspektywy estetycznego i korzystnego wyglądu, poprawienie takiego uśmiechu może zdziałać cuda. W tym celu używamy botoksu, a efekty potrafią być zdumiewające! Zabieg jest szybki i potrafi rozwiązać problem na dłuższy czas.

Cena: 250zł

Dla kogo

Botoks na dziąsłowy uśmiech to zabieg dla osób, u których podczas uśmiechu mocno odsłaniają się dziąsła. Jeśli w zamian za to zależy Ci na dyskretnym i ładniejszym uśmiechu - to zabieg dla Ciebie.

Jak wygląda zabieg

Zabieg polega na podaniu preparatu (toksyny botulinowej) bezpośrednio w mięśnie, które odpowiadają za unoszenie wargi górnej. Robimy to po to, żeby uśmiech był delikatniejszy. Zabieg potrwa kilka minut. PS. zabieg ten NIE wygładzi zmarszczek w tych okolicach ;)

Po zabiegu

Efekt botoksu będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennego życia :) Efekty będą utrzymywać się nawet do pół roku. Później skutki podania botoksu zupełnie znikną - o ile nie powtórzysz zabiegu. W razie czego możesz więc wrócić do starego uśmiechu, tylko... po co? :)

Cena

Botoks na dziąsłowy uśmiech kosztuje 250zł. Cena jest stała i nie zależy od ilości jednostek preparatu, który wykorzystamy. Dzięki temu dokładnie wiesz ile zapłacisz. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli. Jeśli będzie wtedy potrzeba dodać preparatu - nic nie dopłacasz.