Botoks - kąciki ust

Dzięki botoksowi możesz delikatnie podnieść swoje kąciki ust. Pomoże to uzyskać korzystniejszy wygląd okolicy ust, czyli tym samym - całej twarzy. To szybki i bezpieczny zabieg, który może zrobić sporą różnicę w postrzeganiu twarzy Pacjenta.

Cena: 250zł

Dla kogo

Botoks na kąciki ust to zabieg dla osób, u których w spoczynku mina nie wygląda zbyt korzystnie. Opadnięte kąciki ust wskazują na smutek lub niezadowolenie. Często takie ułożenie jest uwarunkowane genetycznie. Na szczęście mamy botoks!

Jak wygląda zabieg

Zabieg polega na podaniu preparatu (toksyny botulinowej) bezpośrednio w mięśnie wokół ust. Odpowiednio podany, preparat nieznacznie uniesie opadnięte kąciki i nada korzystniejszego wyglądu. Zabieg potrwa tylko kilka minut.

Po zabiegu

Efekt botoksu będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennego życia :) Efekty będą utrzymywać się nawet do pół roku. Później skutki podania botoksu zupełnie znikną - o ile nie powtórzysz zabiegu. W razie czego możesz więc wrócić do starego uśmiechu, tylko... po co? :)

Cena

Botoks na kąciki ust kosztuje 200zł. Cena jest stała i nie zależy od ilości jednostek preparatu, który wykorzystamy. Dzięki temu dokładnie wiesz ile zapłacisz. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli. Jeśli będzie wtedy potrzeba dodać preparatu - nic nie dopłacasz.