Botoks - królicze zmarszczki

Króliczki są słodkie, prawda? Niestety, królicze zmarszczki już nie. Jeśli nie słyszałaś nigdy tego zwrotu, to chodzi o zmarszczki mimiczne na nosie po jego obu stronach. To bardzo trudna do wyleczenia zmarszczka, dlatego tym ważniejsze jest aby przy pomocy botoksu nie dopuścić do jej powstania. To zabieg typowo profilaktyczny, który uchroni Cię od większych problemów w przyszłości. Jeśli nie jesteś pewna, czy to może być problem u Ciebie - przyjdź na wizytę, aby zbadać swoja twarz :)

Cena: 250zł

Dla kogo

Ten zabieg dedykowany jest osobom, którym podczas robienia min robią się zmarszczki na nosie (po obu stronach). Jeśli się robią, to prędzej czy później na stałe pojawią się tam królicze zmarszczki, nawet bez robienia min. Lepiej żeby to było później, prawda? :)

Jak wygląda zabieg

Zabieg polega na podaniu preparatu (toksyny botulinowej) bezpośrednio w te mięśnie, które odpowiadają za królicze zmarszczki. Dzięki temu, na skórze podczas robienia min nie będą robić się tak duże zagięcia, co spowolni pojawianie się nowych zmarszczek. Zabieg trwa tylko kilka minut.

Po zabiegu

Efekt botoksu będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennego życia :) W miejscu nakłucia na chwilę zostanie lekkie zaczerwienienie, ale spokojnie zakryjesz je makijażem. Efekt utrzymuje się nawet do pół roku. Rezultaty zabiegu są całkowicie odwracalne.

Cena

Botoks na królicze zmarszczki kosztuje 250zł. Cena jest stała i nie zależy od ilości jednostek preparatu, który wykorzystamy. Dzięki temu dokładnie wiesz ile zapłacisz. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli. Jeśli będzie wtedy potrzeba dodać preparatu - nic nie dopłacasz.