Botoks - kurze łapki

Kurze łapki to "zmarszczki szczęścia", które pojawiają się wokół oczu podczas szerokiego uśmiechu. To zmarszczki, mogą nawet wyglądać korzystnie, ale nigdy w nadmiarze. Dla młodego i zdrowego wyglądu warto jednak upewnić się, że kurze łapki nie będą dodawały nam lat. Aby o to zadbać korzystamy z botoksu. Kiedy podamy ten preparat, ograniczymy możliwość powstawania nowych zmarszczek w tym miejscu. Dzięki temu to Ty będziesz kontrolować jak dużo "zmarszczek szczęścia" chcesz mieć u siebie :)

Cena: 600zł

Dla kogo

Botoks to zabieg profilaktyczny. Zapobiega on powstawaniu nowych zmarszczek mimicznych, do których należą kurze łapki. Jeśli chcesz ograniczyć ich powstawanie w przyszłości - to zabieg dla Ciebie.

Jak wygląda zabieg

Zabieg polega na podaniu preparatu (toksyny botulinowej) w mięśnie, które odpowiadają za marszczenie się skóry wokół oczu. Dzięki temu, podczas uśmiechu nie będą robić się tak duże zagięcia, co spowolni pojawianie się nowych zmarszczek. Zabieg trwa dosłownie kilka minut.

Po zabiegu

Efekt botoksu będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennego życia :) W miejscach nakłucia na chwilę zostanie lekkie zaczerwienienie , ale spokojnie zakryjesz je makijażem. Rezultaty zabiegu są całkowicie odwracalne - po kilku miesiącach po botoksie nie ma ani śladu. Możesz więc zawsze wrócić do swoich "starych" zmarszczek, choć w sumie to po co?... 🙂

Cena

Botoks na kurze łapki kosztuje 600zł. Cena jest stała i nie zależy od ilości jednostek preparatu, który wykorzystamy. Dzięki temu dokładnie wiesz ile zapłacisz. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli. Jeśli będzie wtedy potrzeba dodać preparatu - nic nie dopłacasz.

Relacje z zabiegów: