Botoks - migrena i bóle głowy

Zabieg leczenia migren przy pomocy botoksu został uznany za jedną z najskuteczniejszych metod w rozwiązaniu tego problemu przez Polskie Towarzystwo Bólów Głowy i Międzynarodowe Stowarzyszenie Bólów Głowy. Nie bez powodu. Tylko kilkanaście minut zabiegu dzieli Cię często od tego, żeby te uporczywe bóle głowy w końcu się osłabiły.

Cena: 1600 zł

Dla kogo

Zabieg jest dedykowany osobom, które regularnie miewają migrenowe bóle głowy, lub inne bóle głowy o różnym natężeniu.

Jak wygląda zabieg

Zabieg polega na podaniu preparatu (toksyny botulinowej) igłą w ognisko bólu migrenowego. Na przykład: w okolice czoła, skroni, tyłu głowy czy żuchwy. Botoks rozluźni napięcie mięśniowe w tych okolicach i zmniejszy skutki migren.

Po zabiegu

Efekt botoksu będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennego życia :) Efekty będą utrzymywać się około 5 miesięcy. Możesz liczyć na znaczne osłabienie lub nawet ustąpienie bólów głowy.

Cena

Botoks na leczenie migren kosztuje 1600zł. Cena jest stała i nie zależy od ilości jednostek preparatu, który wykorzystamy. Dzięki temu dokładnie wiesz ile zapłacisz. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli, aby sprawdzić czy zabieg przyniósł odpowiedni efekt.