Botoks - zmarszczki poprzeczne czoła

Nikt nie lubi zmarszczek na czole. Sprawiają one, że wyglądamy na starszych, zmartwionych i zmęczonych. Część z nas ma mocniejsze mięśnie mimiczne, co jest predyspozycją, żeby zmarszczki poprzeczne czoła były głębokie. Na szczeście jest na to rozwiązanie - botoks :) Podczas badania sprawdzę jaka jest Twoja tendencja do powstawania zmarszczek w tej okolicy. Na tej podstawie dobiorę odpowiedni sposób leczenia. Dzięki temu efekt będzie naturalny i dla Ciebie wręcz niezauważalny - ale nowe zmarszczki nie będą się tworzyć tak szybko.

Cena: 400zł

Dla kogo

Botoks to zabieg profilaktyczny. Zapobiega on powstawaniu nowych zmarszczek mimicznych. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą zapobiec powiększaniu się zmarszczek poprzecznych czoła.

Jak wygląda zabieg

Zabieg polega na podaniu preparatu (toksyny botulinowej) bezpośrednio w mięśnie czoła, żeby delikatnie je osłabić. Dzięki temu, na skórze podczas robienia min nie będą robić się tak duże zagięcia, co spowolni pojawianie się nowych zmarszczek. Zabieg trwa tylko kilka minut.

Po zabiegu

Efekt botoksu będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennego życia :) Na czole na chwilę zostanie lekkie zaczerwienienie w miejscach nakłucia, ale spokojnie zakryjesz je makijażem. Rezultaty zabiegu są całkowicie odwracalne - po kilku miesiącach po botoksie nie ma ani śladu. Możesz więc zawsze wrócić do swoich "starych" zmarszczek, choć w sumie to po co?... 🙂

Cena

Botoks na zmarszczki poprzeczne czoła kosztuje 400zł. Cena jest stała i nie zależy od ilości jednostek preparatu, który wykorzystamy. Dzięki temu dokładnie wiesz ile zapłacisz. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli. Jeśli będzie wtedy potrzeba dodać preparatu - nic nie dopłacasz.

Relacje z zabiegów: