Bruzdy na nosie

Kategoria: Zmarszczki

Spis treści

  Bruzdy na nosie – jak to z nimi jest?

  Bruzdy na nosie to dość niepopularny problem wśród Pacjentów gabinetów medycyny estetycznej. To dlatego, że nie każda twarz ma zdolność do powstawania takiej zmarszczki. Z jednej strony to dobrze. Z drugiej strony, skoro to czytasz, to prawdopodobnie ten problem dotyczy także Ciebie.

  Ustalmy najpierw jak wyglądają bruzdy na nosie. Spróbuj zrobić minę jak gdybyś zjadła coś kwaśnego – czyli zmarszczyć nos do góry. W tym czasie powinny uwidocznić się zawsze po obu bokach nosa, tuż przy jego nasadzie.

  Musisz wiedzieć jeszcze jedną rzecz jeśli chodzi o bruzdy na nosie. Nos to obszar bardzo dobrze ukrwiony na twarzy, przez co ewentualne leczenie zmarszczek, które już powstały jest niezmiernie trudne. Możesz przyjąć, że jeśli dopuścisz do powstania bruzd na nosie u siebie – to już tego nie odkręcisz. Ani sama, ani z moją pomocą.

  Dlatego z całego serca proszę – jeśli masz tendencje do powstawania bruzd na nosie, to zajmij się tym problemem jak najszybciej!

  Bruzdy na nosie przyczyny

  Bruzdy na nosie (inna nazwa – królicze zmarszczki) to zmarszczki mimiczne. Znaczy to, że powstają na skutek pracy Twoich mięśni mimicznych. Mówiąc prościej – sam powodujesz ich powstawanie 😉 Co z tego wynika?

  Z tą mimiką jest tak, że nie mamy za bardzo na nią wpływu. W kodzie genetycznym zostało zapisane, że będziemy często marszczyć nos i już 😉 Nikogo wtedy nie interesowało, że 30 lat później będziesz mierzyć się z bruzdami na nosie.

  Tak więc jeśli często robisz tego typu minę, możesz z całą pewnością spodziewać się, że bruzdy na nosie pojawią się także u Ciebie. Co więcej, jeśli masz już pierwsze zmarszczki w tej okolicy, to one już nie znikną. Dlatego tak ważna jest szybka reakcja.

  Na szczęście, są metody, które radzą sobie z bruzdami na nosie, zanim ten problem będzie nie do ogarnięcia.

  Bruzdy na nosie – botoks je wyleczy

  Bruzdy na nosie mogą być wyleczone przy pomocy botoksu. Ten preparat, podany w leczoną okolicę zrobi dla Ciebie dwie rzeczy.

  Po pierwsze, osłabi nieco mięśnie mimiczne na tym obszarze. To znaczy, że następnym razem kiedy będziesz chciał zmarszczyć nos, to nie będzie to takie proste. Ale spokojnie, cały czas możesz liczyć na naturalny wygląd, który nie wzbudza podejrzeń 😉

  Po drugie, botoks na bruzdy na nosie będzie w stanie lokalnie rozluźnić skórę w tej okolicy. Ponieważ mięśnie będą mniej pracować, to istniejące już zmarszczki będą wyglądać lepiej. Skóra w tej okolicy będzie gładsza – a to bardzo dobrze dla tego problemu!

  Efekty botoksu na bruzdy na nosie przyjdą do 14 dni po zabiegu. Korzystne rezultaty zabiegu będą się utrzymywać do ok. 5 miesięcy. Na tyle czasu masz spokój jeśli chodzi o ten wkurzający problem!

  5
  Oceń ten artykuł

  Oceń: Bruzdy na nosie

  Oceń

  Zarezerwuj konsultację
  Opinie pacjentów
  06.02.2021 Joanna

  Witam. Dr Monika zaskarbiła moje serce i zaufanie fenomenalnym podejściem i wiedzą. Jest niezwykle precyzyjna i uczciwa w proponowanych zabiegach (nie wciska nic na siłę). Każda twarz jest inna, wyjątkowa - tak się czułam pod jej opieką. W temacie dbania o urodę: gorąco polecam. Pani dr Moniko - jeszcze do Pani wrócę :) J.

  12.01.2022 Süveyda

  Monika is a very professional and trustful doctor. She is very honest and warm too:) each time i visit her i enjoy her treatments and always feel very comfortable. I 100% recommend her! She is the best doctor i found in Krakow! Thank you Monika for your great treatments and for being always so lovely!

  28.12.2021 Aleksandra

  Serdecznie polecam Panią Monikę. Do Pani doktor trafiłam jakiś czas temu za sprawą opinii na Znanym Lekarzu, będąc nie w pełni zadowolona z wizyt w innym miejscu. Pomijając efekty zabiegowe, które w końcu są super, to p.doktor jest osobą, ktora wszystko wytłumaczy, doradzi. W tym miejscu czuję się zaopiekowana, nie mam wątpliwości i mam nadzieję, że już na lata zostanę stałą pacjentką :)

  Sprawdź moją książkę i wyglądaj lepiej!

  "W drodze do młodego wyglądu. Porady Doktor Moniki"

  Zadbaj o wygląd z pomocą profesjonalisty

  Dziękuję.

  Poradnik jest już na Twoim mailu. Jeśli nie ma go w "odebrane", sprawdź foldery "SPAM" i "oferty".