Bruzdy na nosie

Kategoria: Zmarszczki

Spis treści

  Bruzdy na nosie – jak to z nimi jest?

  Bruzdy na nosie to dość niepopularny problem wśród Pacjentów gabinetów medycyny estetycznej. To dlatego, że nie każda twarz ma zdolność do powstawania takiej zmarszczki. Z jednej strony to dobrze. Z drugiej strony, skoro to czytasz, to prawdopodobnie ten problem dotyczy także Ciebie.

  Ustalmy najpierw jak wyglądają bruzdy na nosie. Spróbuj zrobić minę jak gdybyś zjadła coś kwaśnego – czyli zmarszczyć nos do góry. W tym czasie powinny uwidocznić się zawsze po obu bokach nosa, tuż przy jego nasadzie.

  Musisz wiedzieć jeszcze jedną rzecz jeśli chodzi o bruzdy na nosie. Nos to obszar bardzo dobrze ukrwiony na twarzy, przez co ewentualne leczenie zmarszczek, które już powstały jest niezmiernie trudne. Możesz przyjąć, że jeśli dopuścisz do powstania bruzd na nosie u siebie – to już tego nie odkręcisz. Ani sama, ani z moją pomocą.

  Dlatego z całego serca proszę – jeśli masz tendencje do powstawania bruzd na nosie, to zajmij się tym problemem jak najszybciej!

  Bruzdy na nosie przyczyny

  Bruzdy na nosie (inna nazwa – królicze zmarszczki) to zmarszczki mimiczne. Znaczy to, że powstają na skutek pracy Twoich mięśni mimicznych. Mówiąc prościej – sam powodujesz ich powstawanie 😉 Co z tego wynika?

  Z tą mimiką jest tak, że nie mamy za bardzo na nią wpływu. W kodzie genetycznym zostało zapisane, że będziemy często marszczyć nos i już 😉 Nikogo wtedy nie interesowało, że 30 lat później będziesz mierzyć się z bruzdami na nosie.

  Tak więc jeśli często robisz tego typu minę, możesz z całą pewnością spodziewać się, że bruzdy na nosie pojawią się także u Ciebie. Co więcej, jeśli masz już pierwsze zmarszczki w tej okolicy, to one już nie znikną. Dlatego tak ważna jest szybka reakcja.

  Na szczęście, są metody, które radzą sobie z bruzdami na nosie, zanim ten problem będzie nie do ogarnięcia.

  Bruzdy na nosie – botoks je wyleczy

  Bruzdy na nosie mogą być wyleczone przy pomocy botoksu. Ten preparat, podany w leczoną okolicę zrobi dla Ciebie dwie rzeczy.

  Po pierwsze, osłabi nieco mięśnie mimiczne na tym obszarze. To znaczy, że następnym razem kiedy będziesz chciał zmarszczyć nos, to nie będzie to takie proste. Ale spokojnie, cały czas możesz liczyć na naturalny wygląd, który nie wzbudza podejrzeń 😉

  Po drugie, botoks na bruzdy na nosie będzie w stanie lokalnie rozluźnić skórę w tej okolicy. Ponieważ mięśnie będą mniej pracować, to istniejące już zmarszczki będą wyglądać lepiej. Skóra w tej okolicy będzie gładsza – a to bardzo dobrze dla tego problemu!

  Efekty botoksu na bruzdy na nosie przyjdą do 14 dni po zabiegu. Korzystne rezultaty zabiegu będą się utrzymywać do ok. 5 miesięcy. Na tyle czasu masz spokój jeśli chodzi o ten wkurzający problem!

  5
  Oceń ten artykuł

  Oceń: Bruzdy na nosie

  Oceń

  Zarezerwuj konsultację
  Opinie pacjentów
  16.06.2021 Marcin

  Polecam

  02.02.2022 Lu Lu

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Moniki. Po trudnych przejściach w innych gabinetach tutaj można znaleźć naprawdę fachową pomoc. Pani Doktor jest bardzo dokładna i wszystko sprawdza zanim wypuści pacjenta. Zabieg wykonuje tak, aby efekt był jak najbardziej estetyczny i naturalny, potrafi doradzić. Na pewno jeszcze wrócę :)

  29.07.2021 Barbara

  Bardzo polecam Panią Doktor Monikę :) Ogromne zaangażowanie, duża wiedza i pełen profesjonalizm. Idealnie dobrane leczenie tak, by pomóc, a nie niepotrzebnie naciągnąć na zbędne zabiegi. Wizyta przebiegła w niesamowicie przyjaznej atmosferze, a sama Pani Doktor bardzo miła i konkretna :)

  Dołącz do mojego WYZWANIA!

  "5 Dni Do Lepszej Skóry"

  Otrzymuj wskazówki jak poprawić wygląd w domu. Codziennie przekażę Ci cenne porady co zrobić, żeby wyglądać lepiej BEZ zabiegów!

   Dziękuję.

   Poradnik jest już na Twoim mailu. Jeśli nie ma go w "odebrane", sprawdź foldery "SPAM" i "oferty".