Bruzdy na nosie

Kategoria: Zmarszczki

Spis treści

  Bruzdy na nosie – jak to z nimi jest?

  Bruzdy na nosie to dość niepopularny problem wśród Pacjentów gabinetów medycyny estetycznej. To dlatego, że nie każda twarz ma zdolność do powstawania takiej zmarszczki. Z jednej strony to dobrze. Z drugiej strony, skoro to czytasz, to prawdopodobnie ten problem dotyczy także Ciebie.

  Ustalmy najpierw jak wyglądają bruzdy na nosie. Spróbuj zrobić minę jak gdybyś zjadła coś kwaśnego – czyli zmarszczyć nos do góry. W tym czasie powinny uwidocznić się zawsze po obu bokach nosa, tuż przy jego nasadzie.

  Musisz wiedzieć jeszcze jedną rzecz jeśli chodzi o bruzdy na nosie. Nos to obszar bardzo dobrze ukrwiony na twarzy, przez co ewentualne leczenie zmarszczek, które już powstały jest niezmiernie trudne. Możesz przyjąć, że jeśli dopuścisz do powstania bruzd na nosie u siebie – to już tego nie odkręcisz. Ani sama, ani z moją pomocą.

  Dlatego z całego serca proszę – jeśli masz tendencje do powstawania bruzd na nosie, to zajmij się tym problemem jak najszybciej!

  Bruzdy na nosie przyczyny

  Bruzdy na nosie (inna nazwa – królicze zmarszczki) to zmarszczki mimiczne. Znaczy to, że powstają na skutek pracy Twoich mięśni mimicznych. Mówiąc prościej – sam powodujesz ich powstawanie 😉 Co z tego wynika?

  Z tą mimiką jest tak, że nie mamy za bardzo na nią wpływu. W kodzie genetycznym zostało zapisane, że będziemy często marszczyć nos i już 😉 Nikogo wtedy nie interesowało, że 30 lat później będziesz mierzyć się z bruzdami na nosie.

  Tak więc jeśli często robisz tego typu minę, możesz z całą pewnością spodziewać się, że bruzdy na nosie pojawią się także u Ciebie. Co więcej, jeśli masz już pierwsze zmarszczki w tej okolicy, to one już nie znikną. Dlatego tak ważna jest szybka reakcja.

  Na szczęście, są metody, które radzą sobie z bruzdami na nosie, zanim ten problem będzie nie do ogarnięcia.

  Bruzdy na nosie – botoks je wyleczy

  Bruzdy na nosie mogą być wyleczone przy pomocy botoksu. Ten preparat, podany w leczoną okolicę zrobi dla Ciebie dwie rzeczy.

  Po pierwsze, osłabi nieco mięśnie mimiczne na tym obszarze. To znaczy, że następnym razem kiedy będziesz chciał zmarszczyć nos, to nie będzie to takie proste. Ale spokojnie, cały czas możesz liczyć na naturalny wygląd, który nie wzbudza podejrzeń 😉

  Po drugie, botoks na bruzdy na nosie będzie w stanie lokalnie rozluźnić skórę w tej okolicy. Ponieważ mięśnie będą mniej pracować, to istniejące już zmarszczki będą wyglądać lepiej. Skóra w tej okolicy będzie gładsza – a to bardzo dobrze dla tego problemu!

  Efekty botoksu na bruzdy na nosie przyjdą do 14 dni po zabiegu. Korzystne rezultaty zabiegu będą się utrzymywać do ok. 5 miesięcy. Na tyle czasu masz spokój jeśli chodzi o ten wkurzający problem!

  5
  Oceń ten artykuł

  Oceń: Bruzdy na nosie

  Oceń

  Zarezerwuj konsultację
  Opinie pacjentów
  11.09.2021 Manu

  Great professional and treatment resulted exactly as expected. During consultation she detailed all steps and how progression would look over time. We had a follow up session free of charge to make sur I was satisfied with results and to any fixes if necessary
  On a more human aspect, she is kind and friendly, making the whole visit a pleasure moment

  31.03.2021 Agnieszka

  Co tu dużo pisać 😄. Żadne pytanie nie zostaje bez odpowiedzi. Wszystko klarownie wyjaśnione. Efekty super. Zawsze czuje się zaopiekowana i jeśli ktoś chce się zdecydować na jakiś zabieg, czy to poprawiający urodę czy leczniczy (bruksizm) to będę polecać i głośno wołać: idź do doktor Moniki!!! 🥰🥰🥰

  28.09.2021 Jola

  Bardzo polecam, Pani dr Monika ma super podejście do medycyny oraz pacjenta. Wszystko na plus, na pewno będę wracać. polecam!

  Pobierz darmowy poradnik

  12 kroków do młodego wyglądu

  Proste wskazówki jak w domowych warunkach zadbać o młodość

   Dziękuję.

   Poradnik jest już na Twoim mailu. Jeśli nie ma go w "odebrane", sprawdź foldery "SPAM" i "oferty".