Małe usta

Spis treści

  Małe usta – co zrobić?

  Małe usta to problem wielu z nas. Kiedy patrzysz codziennie w lustro i widzisz małe i wąskie usta, które nie pasują do Twojej twarzy, to myślisz „co mogę z tym zrobić?”. Okazuje się, że naprawdę dużo 🙂 .

  Przede wszystkim, małe usta to nie jest wyrok. Nawet jeśli miałaś tak od zawsze, albo to u Ciebie rodzinne, albo ktoś kiedyś powiedział Ci, że wypełnianie ust spowoduje, że będziesz wyglądać sztucznie.

  Mówię o tym z takim przekonaniem, ponieważ rozwiązałam ten problem do tej pory u naprawdę wielu Pacjentów. Dzisiaj chciałabym opisać, jak można poprawić małe usta w bezpieczny sposób – bez utraty naturalności. Czyli, na warsztat weźmiemy powiększanie ust przy pomocy kwasu hialuronowego.

  Małe usta – można je powiększyć

  Jeżeli wkurzają Cię małe usta, ale bałaś się wykonania zabiegów medycznych, to ten wpis jest dla Ciebie. To dlatego, że w polskim społeczeństwie jest mnóstwo stereotypów na ten temat. A takie stereotypy szkodzą. Nie mi, bo ja mam dużo pracy – ale TOBIE. Im więcej osób ulega stereotypom na temat powiększania ust, tym więcej osób żyje z tym problemem przez całe życie.

  Nie wierzysz, że są stereotypy? Popatrz na to: małe usta są na zawsze. Botoks wstrzykuje się w usta. Powiększając usta będziesz wyglądać jak glonojad. Każdy zauważy, że powiększyłaś usta. Bardzo łatwo o komplikacje i zakażenia. Powiększenia ust nie da się odwrócić. Po powiększaniu ust wygląda się sztucznie.

  Te wszystkie rzeczy to NIEPRAWDA.

  Jeżeli spełnisz kilka podstawowych zasad jak poprawić małe usta, to żaden z tych stereotypów nie będzie Cię dotyczył. Jakie to zasady?

  1. Udaj się do sprawdzonego i doświadczonego lekarza – lekarze znają anatomię człowieka, są wyszkoleni i umieją zareagować na wypadek komplikacji. Wybierz doświadczonego lekarza (z poleceń lub opinii w Internecie), a salon kosmetyczny zostaw sobie na inne sprawy.
  2. Zaufaj osobie, którą wybrałaś do zabiegu – to lekarz powinien zaproponować najlepszą technikę na małe usta. A także ilość preparatu. Zdecydowanie lepiej zaufać takiej osobie niż wywierać wpływ na podstawie opinii z Internetu.
  3. Stosuj się do zaleceń po zabiegu – dzięki temu masz pewność, że efekt będzie długotrwały.

  To niewiele, prawda? 3 szybkie kroki i małe usta odchodzą do wspomnień 😉

  Wąskie usta – wypełnianie ust kwasem hialuronowym

  Modelowanie ust kwasem hialuronowym to zabieg bezpieczny, szybki i skuteczny. Lekarz przy pomocy igły podaje w usta kwas hialuronowy. Taki wypełniacz powoduje, że Twoje usta nabierają pożądanego kształtu. Stają się pełniejsze i bardziej wyraziste. Preparat sprawi następujące rzeczy:

  1. Pozbędziesz się wąskich ust 😉
  2. Poprawisz kształt asymetrycznych ust
  3. Będziesz miała dobrze nawilżone usta
  4. Kąciki ust zostaną lekko uniesione (jeśli będzie taka potrzeba)
  5. Poprawi się symetria twarzy

  Jednym słowem – dostaniesz większe usta bez utraty naturalności, a asymetryczne usta odejdą w niepamięć 🙂  Zabieg powiększania ust mogą rozważyć wszystkie osoby z małymi ustami. Cena za zabieg z kwasem hialuronowym w gabinetach medycyny estetycznej to ok. 1200zł / 1ml preparatu. Z reguły tyle wystarcza, żeby małe usta zmieniły się w piękne i pełne usta.

  Efekt wypełnienia ust będzie utrzymywał się do roku. Po tym czasie usta wrócą do pierwotnych rozmiarów i będziesz mogła zdecydować czy chcesz ponownie wykonać taki zabieg. Jeśli nie – absolutnie nie ma to żadnych konsekwencji. Poza efektem wypełnienia kwas hialuronowy daje także efekt nawilżenia. Dlatego, jeśli cierpiałaś na małe I SUCHE usta, to problem z głowy. Dzięki mocnemu nawilżeniu i odżywieniu skóry, jakość Twoich ust (a nie tylko rozmiar) będą dużo lepsze.

  Powiększanie ust przy pomocy kwasu hialuronowego – podsumowanie

  Podsumowując, małe usta to nie jest wyrok. ALE medycyna estetyczna i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mogą być wyrocznią ;).

  Jeśli do tej pory obawiałaś się stereotypów, to mam nadzieję, że ten wpis pomógł Ci ustalić co jest prawdą, a co nie. Warto zainteresować się gabinetami medycyny estetycznej i zapytać o zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym 🙂 . Powodzenia!

  Zarezerwuj konsultację
  Opinie pacjentów
  18.05.2021 Anna

  Super wizyta polecam!!

  26.09.2021 Gabriela

  Pierwszy raz miałam przyjemność wizyty w klinice medycyny estetycznej, właśnie u Pani dr Moniki, która jest profesjonalistką pełną pasji, podczas konsultacji wyjaśniła bardzo dokładnie, jaki będzie najlepszy zabieg dla mojego problemu, opowiedziała o ewentualnych efektach ubocznych i przeciwwskazaniach, a do tego dbała o mój komfort podczas zabiegu, który przeszedł całkowicie bezboleśnie i przyjemnie :) Na pewno to nie moja ostatnia wizyta u Doktor Moniki :)

  30.05.2021 ER

  Zabieg wykonany niemal bezbolesnie, Pani doktor wszystko szczegółowo wyjaśniła, wizyta przebiegała w bardzo sympatycznej i miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam:)

  Kup moją książkę i wyglądaj lepiej!

  "W drodze do młodego wyglądu. Porady Doktor Moniki"

  Zadbaj o wygląd z pomocą profesjonalisty

  Dziękuję.

  Poradnik jest już na Twoim mailu. Jeśli nie ma go w "odebrane", sprawdź foldery "SPAM" i "oferty".