Małe usta

Spis treści

  Małe usta – co zrobić?

  Małe usta to problem wielu z nas. Kiedy patrzysz codziennie w lustro i widzisz małe i wąskie usta, które nie pasują do Twojej twarzy, to myślisz „co mogę z tym zrobić?”. Okazuje się, że naprawdę dużo 🙂 .

  Przede wszystkim, małe usta to nie jest wyrok. Nawet jeśli miałaś tak od zawsze, albo to u Ciebie rodzinne, albo ktoś kiedyś powiedział Ci, że wypełnianie ust spowoduje, że będziesz wyglądać sztucznie.

  Mówię o tym z takim przekonaniem, ponieważ rozwiązałam ten problem do tej pory u naprawdę wielu Pacjentów. Dzisiaj chciałabym opisać, jak można poprawić małe usta w bezpieczny sposób – bez utraty naturalności. Czyli, na warsztat weźmiemy powiększanie ust przy pomocy kwasu hialuronowego.

  Małe usta – można je powiększyć

  Jeżeli wkurzają Cię małe usta, ale bałaś się wykonania zabiegów medycznych, to ten wpis jest dla Ciebie. To dlatego, że w polskim społeczeństwie jest mnóstwo stereotypów na ten temat. A takie stereotypy szkodzą. Nie mi, bo ja mam dużo pracy – ale TOBIE. Im więcej osób ulega stereotypom na temat powiększania ust, tym więcej osób żyje z tym problemem przez całe życie.

  Nie wierzysz, że są stereotypy? Popatrz na to: małe usta są na zawsze. Botoks wstrzykuje się w usta. Powiększając usta będziesz wyglądać jak glonojad. Każdy zauważy, że powiększyłaś usta. Bardzo łatwo o komplikacje i zakażenia. Powiększenia ust nie da się odwrócić. Po powiększaniu ust wygląda się sztucznie.

  Te wszystkie rzeczy to NIEPRAWDA.

  Jeżeli spełnisz kilka podstawowych zasad jak poprawić małe usta, to żaden z tych stereotypów nie będzie Cię dotyczył. Jakie to zasady?

  1. Udaj się do sprawdzonego i doświadczonego lekarza – lekarze znają anatomię człowieka, są wyszkoleni i umieją zareagować na wypadek komplikacji. Wybierz doświadczonego lekarza (z poleceń lub opinii w Internecie), a salon kosmetyczny zostaw sobie na inne sprawy.
  2. Zaufaj osobie, którą wybrałaś do zabiegu – to lekarz powinien zaproponować najlepszą technikę na małe usta. A także ilość preparatu. Zdecydowanie lepiej zaufać takiej osobie niż wywierać wpływ na podstawie opinii z Internetu.
  3. Stosuj się do zaleceń po zabiegu – dzięki temu masz pewność, że efekt będzie długotrwały.

  To niewiele, prawda? 3 szybkie kroki i małe usta odchodzą do wspomnień 😉

  Wąskie usta – wypełnianie ust kwasem hialuronowym

  Modelowanie ust kwasem hialuronowym to zabieg bezpieczny, szybki i skuteczny. Lekarz przy pomocy igły podaje w usta kwas hialuronowy. Taki wypełniacz powoduje, że Twoje usta nabierają pożądanego kształtu. Stają się pełniejsze i bardziej wyraziste. Preparat sprawi następujące rzeczy:

  1. Pozbędziesz się wąskich ust 😉
  2. Poprawisz kształt asymetrycznych ust
  3. Będziesz miała dobrze nawilżone usta
  4. Kąciki ust zostaną lekko uniesione (jeśli będzie taka potrzeba)
  5. Poprawi się symetria twarzy

  Jednym słowem – dostaniesz większe usta bez utraty naturalności, a asymetryczne usta odejdą w niepamięć 🙂  Zabieg powiększania ust mogą rozważyć wszystkie osoby z małymi ustami. Cena za zabieg z kwasem hialuronowym w gabinetach medycyny estetycznej to ok. 1200zł / 1ml preparatu. Z reguły tyle wystarcza, żeby małe usta zmieniły się w piękne i pełne usta.

  Efekt wypełnienia ust będzie utrzymywał się do roku. Po tym czasie usta wrócą do pierwotnych rozmiarów i będziesz mogła zdecydować czy chcesz ponownie wykonać taki zabieg. Jeśli nie – absolutnie nie ma to żadnych konsekwencji. Poza efektem wypełnienia kwas hialuronowy daje także efekt nawilżenia. Dlatego, jeśli cierpiałaś na małe I SUCHE usta, to problem z głowy. Dzięki mocnemu nawilżeniu i odżywieniu skóry, jakość Twoich ust (a nie tylko rozmiar) będą dużo lepsze.

  Powiększanie ust przy pomocy kwasu hialuronowego – podsumowanie

  Podsumowując, małe usta to nie jest wyrok. ALE medycyna estetyczna i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mogą być wyrocznią ;).

  Jeśli do tej pory obawiałaś się stereotypów, to mam nadzieję, że ten wpis pomógł Ci ustalić co jest prawdą, a co nie. Warto zainteresować się gabinetami medycyny estetycznej i zapytać o zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym 🙂 . Powodzenia!

  Zarezerwuj konsultację
  Opinie pacjentów
  27.08.2021 Bożena

  Do pani Moniki trafiłam przez dostęp do aplikacji Znany Lekarz. Wybierajac lekarza sugerowalam się liczbą pozytywnych komentarzy. Nie bez przyczyny pani Monika ma ich sporo na swoim koncie. I kolejny pozytyw trafia ode mnie. Pani doktor udzieliła mi wyczerpujących informacji o zabiegu którym bylam zainteresowana w efekcie czego przekonała mnie do jego wykonania z czego po kilku dniach po jego wykonaniu widze fajne efekty. Przy okazji wizyty u pani Moniki zapytalam o 2 kompletnie różne zagadnienia medycyny estetycznej na które również otrzymałam fachowe informacje. Wszystkim niezdecydowanym polecam Medicor i pania Monike.

  02.06.2021 Justyna

  "Pełen profesjonalizm i zrozumienie Pani Doktor przewyższyła moje oczekiwania. Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze.
  Na pewno będę wracać.

  29.08.2021 Ula

  Polecam Panią doktor, jej bardzo profesjonalne, ale też osobiste podejście do Pacjenta. Porady dostosowane do każdego indywidualnie, tak aby efekt był piękny, naturalny i nie na siłę.

  Pobierz darmowy poradnik

  12 kroków do młodego wyglądu

  Proste wskazówki jak w domowych warunkach zadbać o młodość

   Dziękuję.

   Poradnik jest już na Twoim mailu. Jeśli nie ma go w "odebrane", sprawdź foldery "SPAM" i "oferty".