Podkrążone oczy

Spis treści

  Podkrążone oczy – to nie musi być zmęczenie

  „Ale masz podkrążone oczy… coś się stało?” – nawet nie wiecie ile razy słyszałam w życiu to zdanie. A Wy? Jeśli tak, to ten artykuł jest dla Was.

  Przede wszystkim, podkrążone oczy to dla niektórych z nas chleb powszedni. Nie dlatego, że dieta jest zła, albo jesteśmy chorzy lub specjalnie zmęczeni. Po prostu niektórzy z nas tak mają i już. Czy to znaczy, że trzeba się pogodzić z losem i podkrążonymi oczami? ABSOLUTNIE NIE.

  Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć o dwóch metodach, które pomogą w poradzeniu sobie z podkrążonymi oczami. Także wtedy, jeżeli próbowałeś już wszystkiego, a podkrążone oczy masz od zawsze… 🙂

  Podkrążone oczy – przyczyny problemu

  Najpierw dwa słowa o przyczynach skąd mamy podkrążone oczy. Od razu powiem, że opcji jest wiele. Przyczyną podkrążonych oczu może być:

  • Chroniczne zmęczenie
  • Niedobory snu
  • Choroby i przyjmowane leki
  • Czynniki genetyczne
  • Starzenie się
  • Nieprawidłowa pielęgnacja skóry

  Jeżeli Twoim podkrążonym oczom nie towarzyszą żadne inne poważne symptomy, to warto zwrócić swoją uwagę na zabiegi medycyny estetycznej. Podkrążone oczy to nic innego jak prześwitujące przez skórę naczynia krwionośne. Właśnie to wpływa na skórę wokół oczu i jej niekorzystny wygląd. Takie naczynka prześwitują wtedy, gdy skóra jest cienka i złej jakości. W takiej sytuacji jest jedno rozwiązanie. Czyli – poprawić jakość skóry w tej okolicy!

  Podkrążone oczy – jak ukryć naczynia krwionośne

  Chciałabym Wam opowiedzieć od dwóch skutecznych metodach, które stosujemy w medycynie estetycznej na podkrążone oczy. Czyli: osocze bogatopłytkowe, oraz mezoterapia na podkążone oczy Light Eyes.

  Zabieg z osoczem bogatopłytkowym ma dwie zalety. Po pierwsze – działa 🙂 . Po drugie, jest w 100% naturalny. Substancja, którą wykorzystujemy żeby wyleczyć podkrążone oczy pochodzi bezpośrednio z krwi Pacjenta. Pozyskane na początku zabiegu osocze podajemy w skórę pod oczami. Co ważne, wstrzykujemy tylko osocze – bez żadnych dodatkowych składników!

  Dlatego zabieg z osoczem bogatopłytkowym na podkrążone oczy jest szczególnie polecany osobom, które są alergikami, kobietom w ciąży lub w trakcie karmienia piersią. A także wszystkim tym, którzy chcą preparatów w 100% naturalnych.

  Mezoterapia na podkrążone oczy XL Hair jest ciekawą alternatywą do osocza. Zabieg wygląda bardzo podobnie do tego pierwszego. W tym przypadku jednak podajemy specjalny preparat, który działa odżywczo i rozjaśniająco na tą okolicę. Dedykowana w tym celu mieszanka składników robi dwie rzeczy. Rozjaśnia skórę od środka, a także nawilża ją i wzmacnia lepiej niż jakikolwiek krem. Efekt to jaśniejsza i zdrowsza skóra pod oczami. A dzięki temu – jaśniejszy i zdrowszy wygląd twarzy.

  Zarezerwuj konsultację
  Opinie pacjentów
  11.08.2021 LR

  To juz moja kolejna wizyta u Pani Doktor Moniki. Swietny specjalista z zaangazowaniem i swietnym podejsciem do pacjenta. Dziekuje i polecam:-)

  28.04.2021 Przemysław

  Bardzo miła osoba, szczegółowo tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania. Sam zabieg przebiegał w miłej atmosferze, widoczne są pierwsze efekty. Serdecznie polecam :)

  10.09.2021 Anna

  Polecam !!! Za każdym razem 100% satysfakcji i zadowolenia z zabiegu :) kompleksowe podejście do pacjenta i pełna profeska

  Dołącz do mojego WYZWANIA!

  "5 Dni Do Lepszej Skóry"

  Otrzymuj wskazówki jak poprawić wygląd w domu. Codziennie przekażę Ci cenne porady co zrobić, żeby wyglądać lepiej BEZ zabiegów!

   Dziękuję.

   Poradnik jest już na Twoim mailu. Jeśli nie ma go w "odebrane", sprawdź foldery "SPAM" i "oferty".