Podwójny podbródek u mężczyzn

Kategoria: Strefa mężczyzny

Spis treści

  Podwójny podbródek – siłownia nie zawsze pomoże

  O spalaniu tłuszczu wszyscy z nas słyszeli zbyt wiele. Na tyle, że już nikomu nie chce się wierzyć w to, co przeczyta. Dlatego dzisiaj wykładam na ławę same FAKTY. Misja: pozbyć się podwójnego podbródka!

  Po pierwsze, redukując tłuszcz nie spalisz go miejscowo. To znaczy, że np. ćwicząc brzuszki na siłowni nie spalisz tłuszczu z brzucha. Jeśli jesteś na deficycie kalorycznym (czyli spalasz tłuszcz), to nie masz wpływu SKĄD ten tłuszcz się spala. Jakie z tego wnioski?

  Jeśli masz podwójny podbródek to spadek na wadze może pomóc, ale wcale nie musi. Zawsze warto dbać o sylwetkę, jednak są faceci, którzy z natury mają pełną i okrągłą twarz. Nawet jeśli są ogólnie szczupli, to drugi podbródek jest cały czas widoczny. Prawda jest taka, że twarz mogłaby wyglądać dużo korzystniej, gdyby go nie było. Dlaczego?

  Męskie rysy twarzy to takie, które są wyraźne. Atrakcyjna twarz bierze się m.in. stąd, że są wyraźnie zarysowane kości policzkowe, żuchwa czy łuk brwiowy. Jeśli masz podwójny podbródek, to linia szczęki jest słabo widoczna. Bez drugiego podbródka można wyglądać bardziej korzystnie i męsko.

  Dlaczego warto nie mieć podwójnego podbródka

  Główne przyczyny dlaczego mężczyźni mają drugi podbródek to:

  • Nadwaga – nadmiar tłuszczu na całym ciele, co przekłada się także na okolicę twarzy
  • Geny – możemy mieć genetyczną skłonność do odkładania się tłuszczu w tej okolicy
  • Starzenie się – wraz z osłabianiem jędrności skóry, staje się ona bardziej obwisła i rozciągnięta.

  Jak widzisz, problem ten nie musi być powiązany z wiekiem. W gabinetach medycyny estetycznej nie patrzymy na wiek – bowiem wszystko zależy od konkretnego Pacjenta. Jeżeli więc zmagasz się z takim problemem, to w gabinetach medycyny estetycznej da się pozbyć drugiego podbródka!

  Zabiegi likwidujące drugi podbródek

  Jak zlikwidować drugi podbródek? W gabinecie medycyny estetycznej zabiegiem na ten problem jest lipoliza iniekcyjna. Wspominałam już, że na siłowni nie da się spalić tłuszczu miejscowo. Na siłowni nie, ale w gabinecie – TAK 🙂 .

  Lipoliza działa w ten sposób, że przy pomocy igły podajemy w skórę preparat, który redukuje tłuszcz. W przypadku tego zabiegu miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej jest możliwa.

  Aktywna substancja preparatu (np. fosfatydylocholina, deoksycholan sodu) reaguje z komórkami tłuszczowymi, powodując ich rozpad. Dzięki temu, powstałe składniki metabolizują się i są usuwane z organizmu, a Twoja twarz zaczyna wyglądać korzystniej i bardziej męsko.

  To była teoria, teraz trochę praktyki. Sam zabieg lipolizy trwa kilkanaście minut. Preparatu podajemy dość sporo, ale szybko się wchłania (max kilka godzin). Do lipolizy można wykorzystać różne preparaty, dlatego zabieg warto wykonywać w miejscu, do którego jesteśmy na 100% przekonani. Pierwsze efekty będą widoczne po pierwszym zabiegu, jednak najlepiej jest robić lipolizę w serii min. 3 razy. Nie ma jednak przeciwwskazań, żeby zabieg kontynuować więcej razy (np. 5).

  Podsumowując, prawdopodobnie nie każdy facet patrzy na lustro i myśli sobie: „warto, żebym zredukował drugi podbródek w gabinecie medycyny estetycznej”. Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu, nie będziesz na siłę należał do tej większości 😉 . Podwójnego podbródka u mężczyzn da się pozbyć!

  4
  Oceń ten artykuł

  Oceń: Podwójny podbródek u mężczyzn

  Oceń

  Zarezerwuj konsultację
  Opinie pacjentów
  30.03.2021 Paweł

  Wizyty u pani dr Moniki to czysta przyjemność. Szkoda, ze wizyty trwają tak krótko;)

  27.08.2021 Bożena

  Do pani Moniki trafiłam przez dostęp do aplikacji Znany Lekarz. Wybierajac lekarza sugerowalam się liczbą pozytywnych komentarzy. Nie bez przyczyny pani Monika ma ich sporo na swoim koncie. I kolejny pozytyw trafia ode mnie. Pani doktor udzieliła mi wyczerpujących informacji o zabiegu którym bylam zainteresowana w efekcie czego przekonała mnie do jego wykonania z czego po kilku dniach po jego wykonaniu widze fajne efekty. Przy okazji wizyty u pani Moniki zapytalam o 2 kompletnie różne zagadnienia medycyny estetycznej na które również otrzymałam fachowe informacje. Wszystkim niezdecydowanym polecam Medicor i pania Monike.

  16.09.2021 Barbara

  Bardzo polecam Panią Doktor. Pełny profesjonalizm i fantastyczna atmosfera, która budzi zaufanie. Dzięki precyzyjnym informacjom do zabiegu podchodzi się bez obaw. Efekt był naprawdę rewelacyjny!

  Pobierz darmowy poradnik

  12 kroków do młodego wyglądu

  Proste wskazówki jak w domowych warunkach zadbać o młodość

   Dziękuję.

   Poradnik jest już na Twoim mailu. Jeśli nie ma go w "odebrane", sprawdź foldery "SPAM" i "oferty".