Russian Lips

Spis treści

  Powiększanie ust metodą Russian Lips

  Metoda Russian Lips stała się niesamowicie popularna w Polsce w ostatnich latach. Oglądając zdjęcia w Internecie, wiele kobiet marzy o tym, żeby mieć piękne i pełne usta, bez obawy o „kaczy dzióbek”. To dlatego, że przy tej technice dąży się do uzyskania na ustach Pacjentki kształtu serca i podkreślenie łuku kupidyna. Optycznie udaje się uzyskać piękne i pełne usta, bez dodawania zbyt dużej objętości i podawania zbyt dużo preparatu.

  Podejrzewam, że właśnie dlatego precyzyjne modelowanie ust metodą Russian Lips kwasem hialuronowym zdobyło taką popularność. Jest jednak także druga strona medalu, o której powiem w dalszej części tego wpisu.

  Russian Lips – jak wygląda zabieg podawania kwasu hialuronowego

  Główną zaletą ust Russian Lips jest sposób, w jaki jest podawany preparat (kwas hialuronowy). Usta są powiększane w nieco inny sposób niż w przypadku innych technik. Zamiast nabudowywać górną wargę w objętości, wykorzystuje się inne podejście. W tym przypadku chodzi raczej o rozciągnięcie i wywinięcie górnej wargi. Pisząc to zdaję sobie sprawę, że jest to dość subtelna różnica. Jednak w prawdziwym życiu daje to ogromną różnicę.

  Lekarz wykonuje zabieg powiększania okolicy ust przy pomocy kwasu hialuronowego. Jeśli chodzi o same nakłucia to w powiększaniu ust metodą Russian Lips jest ich znacznie więcej niż w innych technikach. W trakcie zabiegu powiększania lekarz stosuje zróżnicowany kierunek nakłuć.

  Podczas zabiegu wykonywanych jest wiele nakłuć w górną wargę od góry. Daje to efekt wywinięcia i rozciągnięcia, o którym wspominałam wcześniej, ale oczywiście nie zmienia przebiegu granicy ust. Łuk kupidyna (zakrzywienie pod nosem) jest bardziej uwidoczniony – układając się w kształt serca, o którym wspomniałam wcześniej 🙂 .

  Przy okazji, ta ilość nakłuć nie pozostaje bez znaczenia dla opuchnięcia ust. Musimy liczyć się z tym, że po zabiegu Russian Lips opuchlizna (obrzęk ust) będzie utrzymywać się dłużej. Ta największa porcja zejdzie w ciągu kilku dni, ale ostateczny efekt powiększania ust najlepiej oceniać dopiero po ok. 2 tygodniach. Dopiero wtedy będzie w 100% widać efekt wypełnienia kwasem hialuronowym.

  Efekty zabiegu Russian Lips to m.in.:

  • Poprawa wielkości ust
  • Podkreślenie łuku kupidyna
  • Polepszony kształt ust
  • Korygowanie kształtu ust wykorzystując minimalne objętości kwasu hialuronowego

  W rękach specjalisty ten zabieg daje naturalny wygląd i naturalny efekt bez efektu kaczego dzióbka To dlatego, że usta nie są wypełnione dużą ilością preparatu. Powiększanie ust metodą Russian Lips trwa tylko kilkanaście minut. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym przy użyciu kremu. Przy nakłuciach da się odczuć dyskomfort, ale ból jest maskowany przez znieczulenie. Po zabiegu warto nawilżać usta i chronić je od zbyt intensywnej pracy dopóki opuchlizna nie zejdzie.

  Modelowanie ust Russian Lips – dla kogo?

  Wszystko, o czym wspomniałam do tej pory to niezaprzeczalne zalety metody Russian Lips. Czy to znaczy, że to najlepsza metoda powiększania ust? Odpowiadam: NIE ZAWSZE.

  To, co spotykam w gabinetach medycyny estetycznej ostatnio bardzo często, to Pacjentki, które są zdecydowanie na tą konkretną technikę. Nie ma w tym nic złego, żeby mieć plan na siebie przed wizytą. Jednak ważna informacja jest taka, że Russian Lips nie będzie odpowiednia dla każdego.

  Porównam ten problem do wizyty u fryzjera. Wyobraź sobie, że przeglądasz w kolejce katalog fryzur i widzisz taką, która bardzo Ci się podoba. Wiesz jednak, że Ty wyglądałabyś w niej niekorzystnie. Dokładnie tak samo może być z metodą Russian Lips na Twojej twarzy.

  Technik, w jaki sposób można podawać kwas hialuronowy jest wiele. Doświadczeni lekarze mają swoje metody i sposoby, które są dopasowane do typu twarzy. Efekty zabiegu Russian lips mogą, ale NIE MUSZĄ być najbardziej odpowiednie dla Twojej twarzy. I to jest właśnie najważniejsza informacja ode mnie dla Was 🙂 .

  Tak jak masz zaufanego fryzjera, który może doradzić Ci w którym wydaniu będziesz wyglądać najlepiej, tak samo potrzebujesz takiego lekarza. To ważne, żeby wzajemnie sobie ufać. Zabieg powiększania Russian Lips to obecnie najpopularniejsza metoda, która może, ALE nie musi być odpowiednia do Twojej twarzy. A bardzo ważne jest to, żeby „nowe” usta współgrały z resztą twarzy. Właśnie taką rolą, którą ma lekarz medycyny estetycznej jest dobrać technikę i kształt, żebyś wyglądała jak najlepiej.

  Minimalne ilości kwasu hialuronowego – maksymalne zadowolenie

  Czasami tylko 1 mililitr preparatu dzieli Cię od wymarzonego wyglądu. Jeśli modelowanie ust tą metodą to coś, czym jesteś zainteresowana – to warto omówić to w gabinecie medycyny estetycznej w Twoim mieście. Jestem pewna, że nawet jeśli nie skończy się na tej konkretnej technice, to wypełnianie kwasem hialuronowym Cię zadowoli 🙂 . Powodzenia!

  Zarezerwuj konsultację
  Opinie pacjentów
  22.05.2021 Izabela

  "Cieszę się że trafiłam do DoktorMoniki :)
  Cierpliwość, zaangażowanie i pewna ręka przy wykonywanym zabiegu sprawiły ze czekam z niecierpliwością na drugi zabieg mimo ze nie należy do przyjemnych
  Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona."

  22.05.2021 Izabela

  Doktor Monika Lyzwa to profesjonalistka w kazdym calu. Bardzo skrupulatna i dokladna, potrafi bardzo dobrze doradzic odpowiedni zabieg, wytlumaczyc zarowno zalety jak i potencjalne efekty uboczne, a takze dac odpowiednie zalecenia. Na pewno skorzystam z uslug ponownie!

  28.04.2021 Przemysław

  Bardzo miła osoba, szczegółowo tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania. Sam zabieg przebiegał w miłej atmosferze, widoczne są pierwsze efekty. Serdecznie polecam :)

  Dołącz do mojego WYZWANIA!

  "5 Dni Do Lepszej Skóry"

  Otrzymuj wskazówki jak poprawić wygląd w domu. Codziennie przekażę Ci cenne porady co zrobić, żeby wyglądać lepiej BEZ zabiegów!

   Dziękuję.

   Poradnik jest już na Twoim mailu. Jeśli nie ma go w "odebrane", sprawdź foldery "SPAM" i "oferty".