Wiotka skóra u mężczyzn

Kategoria: Strefa mężczyzny

Spis treści

  Wiotka skóra u mężczyzn

  Wiotka skóra na męskiej twarzy to zdecydowanie NIE jest coś, co chcesz zobaczyć w lustrze. To także nie jest coś, co chce zobaczyć Twoja obecna lub potencjalna partnerka.

  Mężczyźni dzielą się na dwie grupy. Takich, którzy mają wiotką skórę oraz takich, którzy JESZCZE jej nie mają. Ta cecha skóry jest powiązana ze starzeniem się i zniszczeniami, na które narażamy się każdego dniach. Objawy, o których mówię to przede wszystkim:

  • Opadające policzki
  • Słaba i cienka skóra
  • Pojawiające się zmarszczki
  • Utrata jędrności skóry
  • Smutny i zmęczony wygląd
  • Zmarszczki mimiczne na czole i wokół oczu

  Zwróć uwagę, że wymienione objawy nie są „damskie”. To znaczy, że dotyczą wszystkich – także facetów, którym zależy na silnym i zdrowym wyglądzie.

  Na pewnym etapie naszego życia, skóra na twarzy coraz bardziej z zachowania zaczyna przypominać starszą panią. Trzeba jej trochę pomóc przy drobnych rzeczach – na przykład skosić trawę albo wnieść zakupy. Z resztą poradzi sobie sama. Dlatego dzisiaj opowiem Wam jak skórze pomóc, nawet jeśli z wyglądu nie przypomina jeszcze tej u starszej pani 🙂 .

  Dlaczego się starzejemy i kiedy to problem?

  Do około 25 roku życia Twoja skóra jest samowystarczalna. Nie trzeba jej wiele, żeby sama się odnawiała. Dlatego wtedy żaden facet nie myśli nawet o zmarszczkach, kremach do twarzy czy profilaktyce. Sytuacja zmienia się z wiekiem, ale nie od razu.

  Właśnie po pierwszej ćwiartce życia skóra przestaje produkować kolagen. To składnik, który dawał jej tą samowystarczalność. Dlatego stopniowo, w okolicach trzydziestki (lub wcześniej) zaczynasz zauważać u siebie pierwsze drobne zmarszczki. Często jednak nie martwi Cię to, bo wyglądasz cały czas bardzo atrakcyjnie.

  Wraz ze zmarszczkami pojawiają się także ubytki w tkance podskórnej. To drugi objaw starzenia się. Tkanka podskórna do tej pory trzymała wszystko na swoim miejscu. Jednak kiedy zaczyna jej brakować, to masz wrażenie cieńszej skóry, smutniejszego wyglądu, opadłych policzków i bruzd, które sprawiają że wyglądasz na zmęczonego, a nawet chorego.

  Z reguły wtedy zdajesz sobie sprawę, że warto coś z tym zrobić. Jedni powiedzą – trochę za późno. Ja powiem – każdy moment jest dobry i w każdej sytuacji da się pomóc.

  Zabiegi – ogranicz zmarszczki mimiczne i wesprzyj produkcję kolagenu

  Zidentyfikowaliśmy już dwa problemy, dlaczego skóra wygląda coraz gorzej: zatrzymanie produkcji kolagenu oraz utrata tkanki podskórnej. Teraz przedstawię rozwiązania 🙂 .

  Po pierwsze – hydroksyapatyt wapania. To preparat, który bardzo mocno stymuluje skórę do produkcji kolagenu. Szczególnie polecam go dla mężczyzn, ponieważ nie wypełnia mocno zmarszczek i daje naturalne efekty. Przy pomocy hydroksyapatytu możemy odwrócić część zmian, które zaszły na Twojej skórze twarzy. Spowolnimy także procesy starzenia na przyszłość. Efekt zabiegu będzie utrzymywał się nawet 1,5 roku.

  Po drugie – kwas hialuronowy. To preparat szczególnie wskazany na męskie problemy z cieniami i ubytkami pod oczami, a także ze zmarszczkami nosowo wargowymi. Przydaje się tam, gdzie hydroksyapatyt daje zbyt mało wypełnienia. Kwas poprawia napięcie skóry i redukuje głębokie zmarszczki. Efekty utrzymują się do 1 roku, dając przy okazji nawilżenie, którego Twoja skóra na pewno potrzebuje.

  Po trzecie – kwas polimlekowy. Z tych trzech opcji daje najdłuższe efekty, bowiem są one rozciągnięte w czasie nawet na dwa lata. Efekty jednak nie pojawiają się od razu, a dopiero po kilku tygodnia. Ta substancja jest podawana w skórę twarzy żeby uruchomić produkcję kolagenu na najwyższych obrotach i na trzy zmiany 🙂 . O ostatecznym wyborze najlepszego zabiegu zdecyduj wspólnie z lekarzem medycyny estetycznej podczas konsultacji. Dobierze on preparat najlepszy w Twojej konkretnej sytuacji.

  Podsumowując, wiotka skóra u mężczyzn nie stanie się z powrotem jędrna sama z siebie. Należy jej pomóc, a zabiegi medycyny estetycznej są do tego najlepsze. Dlatego warto skontaktować się z lekarzem i ustalić plan ratunkowy 🙂 .

  Zarezerwuj konsultację
  Opinie pacjentów
  29.05.2021 Suveyda

  I chose doctor Monika based on positive feedbacks on Znany Lekarz and i couldn't agree more. She is definitely nice and friendly doctor! She listened to me carefully and answered all my questions. For me what was really important that she really looked honest and natural doctor. For sure i will go for other treatments to her! Also big plus she speaks good english so for foreigners like me it makes the visit much more smoother :)

  25.08.2021 Monika

  Szczególnie polecam Panią doktor Monike. Jest fachowcem w swej dziedzinie. Dokładnie wyjaśnia i wprowadza w dobry nastrój pacjenta. Bałam się bardzo ale Pani doktor sprawiła ze wizytę u niej mogę porównać do wizyty w SPA. Polecam w 100%

  28.09.2021 Jola

  Bardzo polecam, Pani dr Monika ma super podejście do medycyny oraz pacjenta. Wszystko na plus, na pewno będę wracać. polecam!

  Kup moją książkę i wyglądaj lepiej!

  "W drodze do młodego wyglądu. Porady Doktor Moniki"

  Zadbaj o wygląd z pomocą profesjonalisty

  Dziękuję.

  Poradnik jest już na Twoim mailu. Jeśli nie ma go w "odebrane", sprawdź foldery "SPAM" i "oferty".