Wypełnianie ust

Spis treści

  Wypełnianie ust kwasem – wstęp

  Chyba NIE MA w Polsce kobiety, która nie słyszałaby o wypełnianiu ust kwasem. Niestety, nie mówię tego wyłącznie w pozytywnym sensie. Wiele z osób, które słyszały termin „wypełnianie ust”, znają na ten temat więcej stereotypów niż prawdy. Dlatego dzisiaj chciałabym wyjaśnić czym JEST a czym NIE JEST wypełnianie ust.

  Przede wszystkim, wypełnianie ust nie prowadzi do sztucznego wyglądu. A mówiąc dokładniej – nie musi do niego prowadzić. Najczęściej kiedy na ulicy widzimy, że ktoś ma wypełnione usta, to widzimy właśnie te… złe efekty zabiegu. Gwarantuję Ci, że wśród Twojego otoczenia jest dużo, dużo więcej osób, które miały robione wypełnianie ust kwasem niż Ci się wydaje. Dlaczego tak jest?

  Już tłumaczę. Wypełnianie ust to w teorii prosty zabieg estetyczny, składający się z trzech kroków:

  1. Weź kwas hialuronowy
  2. Zrób wypełnianie ust
  3. Ciesz się pięknymi i pełnymi ustami

  Brzmi zbyt prosto, prawda? Może dlatego, że podane w takiej formie jest proste. Ale zdecydowanie nie jest łatwe. Po drodze, za wypełnianiem ust schowany jest m.in.: dobry preparat, odpowiednia technika wykonania zabiegu, doświadczenie lekarza, dostosowanie zabiegu do wyglądu Pacjenta,

  Wypełnianie ust kwasem – kiedy warto to zrobić?

  Wypełnianie ust kwasem warto zrobić wtedy, kiedy odczuwasz taką potrzebę. Każdy z nas jest inny i nie wszyscy mamy piękne i pełne usta. To nic złego mieć ochotę na zmiany w tym zakresie. Obecna medycyna estetyczna daje możliwości wypełniania ust w sposób bezpieczny, naturalny i skuteczny.

  Dlatego, jeśli dostrzegasz u siebie taką potrzebę to warto skonsultować to z lekarzem. Jak widzisz, nie sugeruję Ci wprost, abyś mając potrzebę od razu (bez rozmowy) zrobiła sobie gdziekolwiek wypełnianie ust. Konsultacja z lekarzem jest ważna, żeby ustalić jakie są Twoje potrzeby i priorytety.

  Na szczęście w dobrych gabinetach medycyny estetycznej KAŻDY zabieg jest poprzedzony konsultacją. Taka konsultacja trwa często dłużej niż sam zabieg 🙂 . To dlatego, że niesamowicie ważne dla efektu i zadowolenia Pacjenta jest z nim wszystko omówić. Na przykład: wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, oczekiwane efekty, rodzaj preparatu czy cenę. Tylko wtedy wypełnianie ust będzie przyjemnością, a nie loterią.

  Wypełnianie ust kwasem hialuronowym – jak wygląda zabieg?

  Wypełnianie ust kwasem to zabieg, który trwa dosłownie kilkanaście minut. Lekarz pracuje przy pomocy igły lub specjalnej rurki – kaniuli – którymi podaje kwas hialuronowy w usta. Kluczowe jest tutaj odpowiednie dobranie techniki dla potrzeb Pacjenta. Nie każdemu będzie pasować wypełnianie ust na płasko czy Russian Lips. Dlatego warto jest sposób wykonania zabiegu pozostawić lekarzowi. Celem lekarza medycyny estetycznej jest NATURALNIE powiększyć usta i podnieść kąciki ust (gdy jest taka potrzeba) dobierając odpowiednią ilość kwasu hialuronowego. To bardzo ważne skorzystać z umiejętności dobrego specjalisty w tej dziedzinie. Po iniekcji może pojawić się delikatny obrzęk. Po zabiegu należy unikać przez kilka dni:

  • Nadmiernej ekspresji (wstrzymajcie się z robieniem „dzióbka” 😉 )
  • Palenia papierosów (jak zawsze…)
  • Intensywnego wysiłku fizycznego

  Efekt będzie widoczny już po samym zabiegu. Będzie mu jednak towarzyszyć opuchlizna, która powinna zniknąć w czasie do 2 tygodni. Wtedy dopiero warto oceniać jakie efekty przyniosło wypełnianie ust.

  Ceny zabiegu są wahają się w różnych miastach w Polsce. Wypełnianie ust dobrym preparatem kosztuje ok. 1200zł. Jeżeli znajdziesz taki zabieg za np. 500zł – uciekaj 🙂 Z reguły przy takich cenach oszczędza się na preparacie, dając Pacjentowi taki niższej jakości. Dobrej jakości preparaty są drogie. Jeśli decydujesz się na wypełnianie ust – nie warto oszczędzać.

  Podsumowując, wypełnianie ust to zabieg, który wcale nie musi zabierać nam naturalności. Jeśli będzie wykonany dobrze i z wysokiej jakości preparatem, to jest duża szansa, że będziesz wielce zadowolona z efektów 🙂 . Buziaki!

  Zarezerwuj konsultację
  Opinie pacjentów
  24.09.2021 Mateusz

  Szybko, sprawnie i bezboleśnie, a do tego w przyjemnej atmosferze, polecam!

  06.05.2021 Izabela

  "Wizyta przebiegla w milej atmosferze. Lubie konkrety i tak tez bylo. Czyli zalecenia, co mozna akurat zrobic dobrego dla mojej twarzy.
  Sam przebieg zabiegu bardzo delikatny, o kazdej czynnosci Pani Monika informuje i mozna sie przygotowac. Odnoszczac sie do efektow po 2 tygodniach, coz mozna rzec, jestem bardzo zadowolona. Polecam goraco. Warto cos zrobic dla siebie i tym sie cieszyc."

  22.10.2021 Ewa

  Doktor Monika podchodzi do swojego pacjenta w sposób bardzo profesjonalny, wykazuje przy tym wielką empatię i zrozumienie. Wiem, że zostanę z nią na bardzo długo. Do takiego specjalisty chcę wracać!

  Dołącz do mojego WYZWANIA!

  "5 Dni Do Lepszej Skóry"

  Otrzymuj wskazówki jak poprawić wygląd w domu. Codziennie przekażę Ci cenne porady co zrobić, żeby wyglądać lepiej BEZ zabiegów!

   Dziękuję.

   Poradnik jest już na Twoim mailu. Jeśli nie ma go w "odebrane", sprawdź foldery "SPAM" i "oferty".