Wypełnianie ust

Spis treści

  Wypełnianie ust kwasem – wstęp

  Chyba NIE MA w Polsce kobiety, która nie słyszałaby o wypełnianiu ust kwasem. Niestety, nie mówię tego wyłącznie w pozytywnym sensie. Wiele z osób, które słyszały termin „wypełnianie ust”, znają na ten temat więcej stereotypów niż prawdy. Dlatego dzisiaj chciałabym wyjaśnić czym JEST a czym NIE JEST wypełnianie ust.

  Przede wszystkim, wypełnianie ust nie prowadzi do sztucznego wyglądu. A mówiąc dokładniej – nie musi do niego prowadzić. Najczęściej kiedy na ulicy widzimy, że ktoś ma wypełnione usta, to widzimy właśnie te… złe efekty zabiegu. Gwarantuję Ci, że wśród Twojego otoczenia jest dużo, dużo więcej osób, które miały robione wypełnianie ust kwasem niż Ci się wydaje. Dlaczego tak jest?

  Już tłumaczę. Wypełnianie ust to w teorii prosty zabieg estetyczny, składający się z trzech kroków:

  1. Weź kwas hialuronowy
  2. Zrób wypełnianie ust
  3. Ciesz się pięknymi i pełnymi ustami

  Brzmi zbyt prosto, prawda? Może dlatego, że podane w takiej formie jest proste. Ale zdecydowanie nie jest łatwe. Po drodze, za wypełnianiem ust schowany jest m.in.: dobry preparat, odpowiednia technika wykonania zabiegu, doświadczenie lekarza, dostosowanie zabiegu do wyglądu Pacjenta,

  Wypełnianie ust kwasem – kiedy warto to zrobić?

  Wypełnianie ust kwasem warto zrobić wtedy, kiedy odczuwasz taką potrzebę. Każdy z nas jest inny i nie wszyscy mamy piękne i pełne usta. To nic złego mieć ochotę na zmiany w tym zakresie. Obecna medycyna estetyczna daje możliwości wypełniania ust w sposób bezpieczny, naturalny i skuteczny.

  Dlatego, jeśli dostrzegasz u siebie taką potrzebę to warto skonsultować to z lekarzem. Jak widzisz, nie sugeruję Ci wprost, abyś mając potrzebę od razu (bez rozmowy) zrobiła sobie gdziekolwiek wypełnianie ust. Konsultacja z lekarzem jest ważna, żeby ustalić jakie są Twoje potrzeby i priorytety.

  Na szczęście w dobrych gabinetach medycyny estetycznej KAŻDY zabieg jest poprzedzony konsultacją. Taka konsultacja trwa często dłużej niż sam zabieg 🙂 . To dlatego, że niesamowicie ważne dla efektu i zadowolenia Pacjenta jest z nim wszystko omówić. Na przykład: wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, oczekiwane efekty, rodzaj preparatu czy cenę. Tylko wtedy wypełnianie ust będzie przyjemnością, a nie loterią.

  Wypełnianie ust kwasem hialuronowym – jak wygląda zabieg?

  Wypełnianie ust kwasem to zabieg, który trwa dosłownie kilkanaście minut. Lekarz pracuje przy pomocy igły lub specjalnej rurki – kaniuli – którymi podaje kwas hialuronowy w usta. Kluczowe jest tutaj odpowiednie dobranie techniki dla potrzeb Pacjenta. Nie każdemu będzie pasować wypełnianie ust na płasko czy Russian Lips. Dlatego warto jest sposób wykonania zabiegu pozostawić lekarzowi. Celem lekarza medycyny estetycznej jest NATURALNIE powiększyć usta i podnieść kąciki ust (gdy jest taka potrzeba) dobierając odpowiednią ilość kwasu hialuronowego. To bardzo ważne skorzystać z umiejętności dobrego specjalisty w tej dziedzinie. Po iniekcji może pojawić się delikatny obrzęk. Po zabiegu należy unikać przez kilka dni:

  • Nadmiernej ekspresji (wstrzymajcie się z robieniem „dzióbka” 😉 )
  • Palenia papierosów (jak zawsze…)
  • Intensywnego wysiłku fizycznego

  Efekt będzie widoczny już po samym zabiegu. Będzie mu jednak towarzyszyć opuchlizna, która powinna zniknąć w czasie do 2 tygodni. Wtedy dopiero warto oceniać jakie efekty przyniosło wypełnianie ust.

  Ceny zabiegu są wahają się w różnych miastach w Polsce. Wypełnianie ust dobrym preparatem kosztuje ok. 1200zł. Jeżeli znajdziesz taki zabieg za np. 500zł – uciekaj 🙂 Z reguły przy takich cenach oszczędza się na preparacie, dając Pacjentowi taki niższej jakości. Dobrej jakości preparaty są drogie. Jeśli decydujesz się na wypełnianie ust – nie warto oszczędzać.

  Podsumowując, wypełnianie ust to zabieg, który wcale nie musi zabierać nam naturalności. Jeśli będzie wykonany dobrze i z wysokiej jakości preparatem, to jest duża szansa, że będziesz wielce zadowolona z efektów 🙂 . Buziaki!

  Zarezerwuj konsultację
  Opinie pacjentów
  10.09.2021 Anna

  Polecam !!! Za każdym razem 100% satysfakcji i zadowolenia z zabiegu :) kompleksowe podejście do pacjenta i pełna profeska

  22.05.2021 Renata

  Kolejna udana wizyta, która spełniła moje oczekiwania.

  22.05.2021 BG

  Cieszę się że trafiłam do DoktorMoniki :)
  Cierpliwość, zaangażowanie i pewna ręka przy wykonywanym zabiegu sprawiły ze czekam z niecierpliwością na drugi zabieg mimo ze nie należy do przyjemnych
  Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona.

  Kup moją książkę i wyglądaj lepiej!

  "W drodze do młodego wyglądu. Porady Doktor Moniki"

  Zadbaj o wygląd z pomocą profesjonalisty

  Dziękuję.

  Poradnik jest już na Twoim mailu. Jeśli nie ma go w "odebrane", sprawdź foldery "SPAM" i "oferty".