Hydroksyapatyt wapnia - modelowanie twarzy i wypełnianie zmarszczek

Jeśli tu jesteś, to z pewnością słyszałaś o wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym. Hydroksyapatyt wapnia to preparat, który jest jego doskonałą alternatywą. Jego dużą zaletą jest dłużej utrzymujący się efekt - nawet o kilka miesięcy więcej niż w przypadku kwasu. Hydroksyapatyt nie nadaje tak dużo objętości, ale ma silniejsze działanie stymulujące i przeciwstarzeniowe.

Aby zrozumieć jak działa hydroksyapatyt, wyobraź sobie… małżę, która tworzy perłę. Żeby perła mogła zacząć się robić potrzeba ziarenka piasku – stymulatora, który wymusi na małży pracę i będzie zaczątkiem do powstawania czegoś pięknego. W tym przykładzie hydroksyapatyt jest takim ziarenkiem piasku, a małżą – nasza skóra. Podanie tego preparatu wymusza na skórze produkcję cennych składników, dzięki którym wygląda ona lepiej i młodziej. Dokładnie jak perła :)

Cena: 1800zł

Dla kogo

Modelowanie twarzy hydroksyapatytem wapnia to zabieg dla osób, które widzą u siebie oznaki starzenia. Zabieg uzupełni powstałe ubytki i na długi czas odżywi Twoją skórę. W porównaniu do kwasu hialuronowego, z hydroksyapatytu lepiej skorzystać gdy nie chcesz dodawać dużej objętości.

Jak wygląda zabieg

Zabieg polega na podaniu w skórę, przy pomocy igły lub specjalnej kaniuli, preparatu z hydroksyapatytem wapnia. Preparat taki daje Twojej skórze dwie rzeczy. Po pierwsze: doskonale odżywia skórę tam, gdzie jest taka potrzeba. Po drugie: wypełnia ubytki w tkance podskórnej. Sam zabieg trwa kilka minut i daje natychmiastowe efekty.

Po zabiegu

Efekt wypełnienia zmarszczek będzie widoczny od razu po zabiegu i będzie się utrzymywał nawet do 2 lat. Dodatkowo możesz liczyć na stymulację i wzmocnienie skóry, które hydroksyapatyt zapewnia tak samo długo. Po zabiegu możesz od razu wrócić do codziennych obowiązków.

Cena

Modelowanie twarzy hydroksyapatytem wapnia kosztuje 1800 zł za jedną ampułkę preparatu. W przypadku kobiet najczęściej ta ilość wystarcza do pełnego efektu zabiegu. Niekiedy jednak potrzeba jest użyć dwóch ampułek. U mężczyzn dla uzyskania dobrego efektu z reguły potrzebne jest wykorzystanie 2 ampułek preparatu. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli.