Hydroksyapatyt wapnia - rewitalizacja szyi

Wszyscy dbamy o skórę twarzy, ale mało kto pamięta o szyi. A to właśnie tutaj kryje się młodość! Warto zadbać o ten obszar przy pomocy hydroksyapatytu wapnia. Pomoże on odnowić skórę w tej okolicy i da efekty nawet na dwa lata.

Aby zrozumieć jak działa hydroksyapatyt, wyobraź sobie… małżę, która tworzy perłę. Żeby perła mogła zacząć się robić potrzeba ziarenka piasku – stymulatora, który wymusi na małży pracę i będzie zaczątkiem do powstawania czegoś pięknego. W tym przykładzie hydroksyapatyt jest takim ziarenkiem piasku, a małżą – nasza skóra. Podanie tego preparatu wymusza na skórze produkcję cennych składników, dzięki którym wygląda ona lepiej i młodziej. Dokładnie jak perła :)

Cena: 1800zł

Dla kogo

Rewitalizacja skóry szyi przy pomocy hydroksyapatytu wapnia to zabieg przeznaczony dla osób, które potrzebują wsparcia w poprawieniu wyglądu tej okolicy. Zabieg ten wykonujemy, żeby szyja była bardziej jędrna, miała mniej zmarszczek. Przy okazji zadbamy też o przyszłość - podanie hydroksyapatytu zrewitalizuje skórę tak, że w przyszłości będzie ona się wolniej starzeć.

Jak wygląda zabieg

Zabieg polega na podaniu w skórę, przy pomocy igły lub specjalnej kaniuli, preparatu z hydroksyapatytem wapnia. Preparat taki daje Twojej skórze dwie rzeczy. Po pierwsze: doskonale odżywia skórę tam, gdzie jest taka potrzeba. Po drugie: wypełnia ubytki w tkance podskórnej. Sam zabieg trwa kilka minut i daje natychmiastowe efekty.

Po zabiegu

Efekt wypełnienia zmarszczek będzie widoczny od razu po zabiegu i będzie się utrzymywał nawet do 2 lat. Dodatkowo możesz liczyć na stymulację i wzmocnienie skóry, które hydroksyapatyt zapewnia tak samo długo. Po zabiegu możesz od razu wrócić do codziennych obowiązków.

Cena

Rewitalizacja szyi hydroksyapatytem wapnia kosztuje 1800 zł za jedną ampułkę preparatu. Z reguły ta ilość wystarcza na cały obszar szyi. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli.