Kolagen - leczenie blizn i rozstępów

Kolagen to taka "złota rączka" dla skóry, która odpowiada za to, żeby wszystko było naprawione i sprawne. Jędrna, zdrowa skóra i zagojone blizny to robota kolagenu. Dlatego jest on szczególnie potrzebny do leczenia rozstępów i blizn. Dla najlepszych efektów możemy pomóc skórze i podać go tam, gdzie jest najbardziej potrzebny - czyli na blizny i rozstępy.

Wyleczone blizny oznaczają bardziej jednorodną skórę na całej powierzchni i lepszy wygląd. Co ważniejsze, rozprawienie się z przykrymi bliznami pomaga nam poczuć się bardziej pewnymi siebie.

Cena: 1200zł

Dla kogo

Zabieg z kolagenem jest dedykowany osobom, które chcą pozbyć się blizn i rozstępów. Wszędzie tam, gdzie skóra potrzebuje naprawienia, potrzebny jest kolagen. Najlepiej rozpocząć leczenie jak najszybciej od pojawienia się blizny/rozstępu, jednak terapia jest skuteczna także dla starszych znamion.

Jak wygląda zabieg

Zabieg jest podobny do mezoterapii - wykonujemy wiele ukłuć w leczonej okolicy i podajemy tam niewielkie ilości preparatu z kolagenem. W ten sposób stymulujemy skórę mechanicznie (nakłucia), a także specjalnym preparatem LINERASE. Zabieg trwa tylko kilkanaście minut.

Po zabiegu

Zabieg z kolagenem należy wykonać 2-4 razy dla pełnego efektu, w odstępie dwóch tygodni. Po zabiegu w leczonej okolicy będą widoczne drobne ślady po nakłuciach, które powinny zniknąć w kilka godzin. W zależności od rodzaju leczonego problemu efekty mogą być widoczne już po pierwszym zabiegu.

Cena

Zabieg z kolagenem LINERASE kosztuje 1200zł. Dwa tygodnie po zabiegu spotykamy się na kontroli, albo na kolejnym zabiegu :) Na bieżąco kontrolujemy efekty leczenia blizn/rozstępów, tak żeby rezultat był jak najlepszy.