Kwas hialuronowy - modelowanie twarzy

Wraz z wiekiem, Twoim największym przeciwnikiem staje się... grawitacja. Skóra na twarzy jest cały czas ciągnięta w dół. Kiedy dodamy do tego utratę kolagenu i tkanki podskórnej otrzymujemy niekorzystny wygląd. Kwas hialuronowy to substancja, dzięki której możemy przywrócić utraconą objętość i młody, naturalny wygląd.

Kwas hialuronowy, ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, jest ważnym preparatem w medycynie estetycznej. Pomaga on rozwiązać problemy, które jeszcze niedawno były nie do rozwiązania. A to wszystko przy zachowaniu naturalności i zdrowego wyglądu.

Cena: 1300zł

Dla kogo

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym to zabieg dla osób, które widzą u siebie oznaki starzenia. W tym zabiegu skupiamy się aby przywrócić objętość. W zależności od potrzeb Pacjenta decydujemy na wizycie jaką okolicą najlepiej się zająć. Dlatego - możesz liczyć na indywidualne podejście.

Jak wygląda zabieg

Zabieg polega na podaniu w skórę, przy pomocy igły, preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Preparat taki daje Twojej skórze dwie rzeczy. Po pierwsze - objętość, której z wiekiem zaczyna brakować. Po drugie - nawilżenie i wzmocnienie skóry na naprawdę długi czas.

Po zabiegu

Efekt dodania utraconej objętości będzie widoczny od razu po zabiegu i będzie się utrzymywał nawet do roku. Dodatkowo możesz liczyć na nawilżenie i wzmocnienie skóry, które kwas zapewnia nawet dłużej. Po zabiegu możesz od razu wrócić do codziennych obowiązków.

Cena

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym kosztuje 1300zł za okolicę (np. policzki, cienie pod oczami itp.). Dzięki temu dokładnie wiesz ile zapłacisz. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli, aby sprawdzić osiągnięte efekty.