Lipoliza (rozpuszczanie tłuszczu) - podbródek i chomiki

Witamina C pomaga na odporność i ...rozpuszcza tłuszcz. Korzystając dokładnie z tej samej witaminy C, którą masz w swojej apteczce możemy poprawić wygląd Twojej skóry na twarzy - w okolicy podbródka i tzw. chomików. Smukłe rysy twarzy i dobrze zarysowana linia żuchwy są ponownie w zasięgu ręki.

Seria zabiegów lipolizy z witaminą C może skutecznie wpłynąć na leczoną okolicę. Wraz z kolejnymi zabiegami Pacjenci często dostrzegają różnicę w swoim wyglądzie. Preparat podajemy miejscowo w leczony obszar, ale rezultaty wpływają na lepsze postrzeganie kształtu twarzy w sposób całościowy.

Cena: 500zł

Dla kogo

Lipoliza przy użyciu witaminy C to zabieg dla osób, które nie są zadowolone ze stanu skóry w okolicy podbródka i chomików. Jeżeli chciałabyś, aby te obszary były bardziej smukłe i jędrne, a linia żuchwy lepiej uwidoczniona - to zabieg dla Ciebie.

Jak wygląda zabieg

Podczas zabiegu używamy specjalnej kaniuli do podania płynnej witaminy C w leczone okolice. Zabieg wykonujemy po znieczuleniu maścią, więc dyskomfort jest ograniczony do minimum. Zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut.

Po zabiegu

Witamina C, która jest podana w skórę rozpuszcza komórki tłuszczowe, które są następnie metabolizowane przez organizm. Dla najlepszego efektu zabieg należy wykonać 2-3 razy w odstępach tygodniowych, jednak nie ma przeciwskazań aby wykonywać go w dłuższej serii. Przez kilka godzin po zabiegu leczone okolice są nabrzmiałe ze względu na znajdujący się w skórze preparat. Dlatego lepiej nie planować nic do końca dnia, aż preparat nie wchłonie się w skórę. Do rana obrzęk powinien zniknąć. 

Cena

Cena za zabieg lipolizy z witaminą C wynosi 500zł i dotyczy łącznie obu okolic - podbródka i chomików. Po wykonanym zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej konsultacji aby ocenić efekty.