Mezoterapia na cienie pod oczami - Light Eyes

Znasz to uczucie, kiedy masz tak podkrążone oczy, że inni pytają "co się stało?", ale Ty wiesz, że tu nie chodzi o zmęczenie? Moi Pacjenci nie. To dlatego, że stosują zabieg Light Eyes, który skutecznie rozwiązuje ten problem.

Od serii zabiegów mezoterapii możesz oczekiwać nawilżenia, którego nigdy nie dać Ci krem pod oczy. Skóra otrzyma składniki, które odnowią ją "od środka", dzięki czemu będzie lepszej jakości. Mocniejsza skóra oznaczać będzie mniejsze szanse na prześwitujące naczynka krwionośne i cienie pod oczami. Dlatego zabieg mezoterapii Light Eyes warto stosować regularnie.

Cena: 400zł

Dla kogo

Zabieg mezoterapii Light Eyes jest dedykowany wszystkim, którzy borykają się z problemem cieni pod oczami. To specjalna formuła zabiegu mezoterapii, która ze względu na dużą zawartość witaminy C skutecznie rozjaśnia tą okolicę twarzy i przywraca skórze zdrowy i pogodny wygląd.

Jak wygląda zabieg

Mezoterapia z użyciem preparatu Light Eyes polega na podaniu go igłą w skórę pod oczami. Zabieg trwa kilka minut i dla Twojego komfortu jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Od razu po zabiegu widać pierwsze efekty, a pełny rezultat po kilku dniach.

Po zabiegu

Przez kilka godzin po zabiegu Twoje oczy będą delikatnie nabrzmiałe - zanim cały preparat wchłonie się w skórę. Pierwsze efekty rozjaśnienia zobaczysz jeszcze w gabinecie. Dla maksymalnego efektu Light Eyes należy zrobić w serii min. 3 zabiegów w odstępach ok. 2 tygodni. Po wykonaniu serii zabiegów warto raz w roku zrobić zabieg przypominający, żeby skóra pozostała odpowiednio nawilżona.

Cena

Zabieg Light Eyes kosztuje 400zł. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli lub na kolejnym zabiegu :)

Relacje z zabiegów: