Mezoterapia skóry głowy - wypadanie włosów / słabe włosy

Pewnie słyszałaś kiedyś o mezoterapii wykonywanej na twarzy lub dłoniach i znasz korzyści, które daje ten zabieg. Podobną procedurę możemy wykonać na skórze głowy. Specjalnie dedykowany preparat do mezoterapii głowy XL HAIR skutecznie wzmacnia włosy, ogranicza ich wypadanie i poprawia ukrwienie. Dzięki temu Twoje włosy mają idealne warunki do życia i zostania z Tobą na dłużej.

Od serii zabiegów mezoterapii możesz oczekiwać głębokiego odżywienia skóry głowy. Włosy w końcu otrzymają składniki, które odnowią je "od środka", dzięki czemu zyskają na sile i jakości. Mocniejsza i bardziej ukrwiona skóra głowy będzie oznaczać mniejsze szanse na wypadanie włosów. Dlatego zabieg mezoterapii XL Hair jest tak wskazany przy problemach słabych i wypadających włosów.

Cena: 350zł

Dla kogo

To zabieg dla osób, które mierzą się z problemem słabych i wypadających włosów, a także z łysieniem. Skóra głowy potrzebuje nawilżenia i odżywienia tak samo jak np. skóra na twarzy. Jeżeli czujesz, że tego brakuje - to zabieg dla Ciebie.

Jak wygląda zabieg

Podczas zabiegu wykonamy kilkadziesiąt nakłuć w skórę głowy, podając specjalny preparat XL Hair. Igiełka jest krótka i cienka, więc dyskomfort jest minimalny. Zabieg potrwa tylko kilkanaście minut i ...z głowy :)

Po zabiegu

Zabieg powinien być wykonany w serii 10 zabiegów dla pełnego efektu. Pierwsze rezultaty z reguły pojawiają się już po pierwszych wizytach. Są to: odwrócenie procesu łysienia, wzmocnienie włosów, lepsze ukrwienie skóry głowy. W razie potrzeby warto po kilku miesiącach wykonać zabieg przypominający.

Cena

Cena za jeden zabieg mezoterapii XL HAIR to 350zł. Pierwsze 6 zabiegów wykonujemy co tydzień. Kolejne 4 w odstępach dwóch tygodni. Na bieżąco kontrolujemy efekty leczenia i badamy poprawianie się stanu skóry i włosów.