Mezoterapia - Rewitalizacja skóry twarz/szyja/dekolt/dłonie

O mezoterapii możesz myśleć jak o odżywce do włosów. Stosujesz ją, aby dodatkowo odżywić włosy i skórę głowy. W przypadku mezoterapii jest podobnie. Działają tu dwie rzeczy. Po pierwsze, same nakłucia igłą, które stymulują skórę do tworzenia kolagenu. Po drugie, podawany preparat. Do zabiegu korzystam z najwyższej jakości preparatów na bazie kwasu hialuronowego, aby efekty były jak najlepsze.

Od serii zabiegów mezoterapii możesz oczekiwać nawilżenia, którego nigdy nie dać Ci krem do twarzy czy dłoni. Skóra otrzyma składniki, które odnowią ją "od środka", dzięki czemu będzie lepszej jakości. Dlatego zabieg mezoterapii warto stosować regularnie.

Cena: 1000zł

Dla kogo

Mezoterapia to zabieg dla osób, które zmagają się ze zmęczoną i suchą skórą na twarzy, dłoniach, szyi czy dekolcie. Dzięki temu zabiegowi można nawilżyć skórę od wewnątrz tak, jak nie zrobi tego żaden krem.

Jak wygląda zabieg

Mezoterapia polega na wykonaniu wielu płytkich nakłuć w leczonej okolicy i podaniu tam odżywczego preparatu. W trakcie zabiegu możesz liczyć na kilkadziesiąt nakłuć krótką i cienką igiełką. Ale nie martw się - wszystkie zabiegi wykonujemy w znieczuleniu miejscowym. Zabieg potrwa ok. 20 minut.

Po zabiegu

Dla maksymalnego efektu mezoterapię należy zrobić w serii min. 3 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni. Często efekty widać już po pierwszym zabiegu. Możesz liczyć na gładszą skórę o jednolitym kolorze i na ukrycie pierwszych oznak starzenia. Po zabiegu przez kilka godzin możesz widzieć ślady po nakłuciach. Po wykonaniu serii zabiegów warto raz w roku wykonać zabieg przypominający, aby skóra pozostała odpowiednio nawilżona.

Cena

Mezoterapia z użyciem wysokiej jakości preparatu na bazie kwasu hialuronowego kosztuje 1000zł. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli (lub na kolejnym zabiegu :) ).

Relacje z zabiegów:

Image