Osocze i fibryna bogatopłytkowa - pierwsze oznaki starzenia

Pierwsze oznaki starzenia przychodzą niespodziewanie. Budzisz się pewnej środy i zastanawiasz się co takiego stało się od wczoraj, że zaczęłaś wyglądać mniej korzystnie. Zamiast zagryzać zęby i nakładać make-up z zamkniętymi oczami skorzystaj z zabiegu z osoczem, który poprawi stan Twojej skóry. I to nie tylko na twarzy - Twoje dłonie i szyja także tego potrzebują.

Odmianą zabiegu z osoczem bogatopłytkowym jest fibryna bogatopłytkowa. Pozyskuje się ją w podobny sposób jak osocze, jednak jest ona gęstsza. Fibryna sprawdza się lepiej tam, gdzie obszar leczenia jest mniejszy, albo jest potrzeba większej rewitalizacji. Podczas wizyty dobierzemy najlepszy sposób leczenia dla Twojego przypadku.

Cena: 1000zł

Dla kogo

Dla wszystkich. Zabieg jest w 100% naturalny i jest zalecany każdemu, kto chciałby zadbać o jakość swojej skóry, niwelując pierwsze oznaki starzenia. Możemy liczyć na gładszą skórę o jednolitym kolorze, mniej zmęczony wygląd i mniejsze zmarszczki. A przede wszystkim - na odżywienie, które spowolni starzenie się w przyszłości.

Jak wygląda zabieg

Podczas wizyty pobieramy od Pacjenta niewielką ilość krwi. Później odwirowujemy ją w specjalnym urządzeniu, aby oddzielić osocze. Takie osocze zawiera czynniki wzrostu, które następnie wstrzykujemy w skórę twarzy, dłoni czy szyi. Zabieg trwa ok. 30 minut.

Po zabiegu

Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennych obowiązków. Zabieg powinien być wykonany min. 3 razy dla pełnego efektu. Pierwsze rezultaty często pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Po serii zabiegów najlepiej raz w roku wykonywać zabieg przypominający.

Cena

Cena za jeden zabieg z osoczem bogatopłytkowym to 1000zł. Kolejne zabiegi mogą być wykonywane w odstępach ok. 2-4 tygodni. Po każdym zabiegu spotykamy się na bezpłatnej kontroli aby sprawdzić efekty.

Relacje z zabiegu: