Konsultacja z medycyny estetycznej - 250zł

WYBIERZ TĄ OPCJĘ, JEŚLI NIE JESTEŚ PEWNA ZABIEGU. Konsultacja to nieodłączny element każdej wizyty w gabinecie estetycznym. Często pierwsza wizyta Pacjenta w gabinecie to właśnie konsultacja. Podczas takiego spotkania na żywo zbadamy stan Twojej skóry, dowiesz się jak rozwiązać Twój problem estetyczny i wspólnie określimy plan leczenia.
Opis zabiegu

Botoks - zmarszczki poprzeczne czoła - 400zł

Nikt nie lubi zmarszczek na czole. Sprawiają one, że wyglądamy na starszych, zmartwionych i zmęczonych. Na szczeście jest na to rozwiązanie :)
Opis zabiegu

Kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek - 1200zł

Nie tak dawno temu zmarszczka była jak wyrok. Na szczęście teraz jest kwas hialuronowy, dzięki któremu możemy odwracać zmiany w naszej skórze. Bruzdy nosowo-wargowe, opadające policzki, dolina łez, cienie pod oczami, linie marionetki - te rzeczy wcale nie muszą być Twoimi problemami.
Opis zabiegu

Hydroksyapatyt wapnia - modelowanie twarzy i wypełnianie zmarszczek - 1800zł

Z pewnością słyszałaś o wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym. Hydroksyapatyt wapnia to preparat, który jest jego doskonałą alternatywą. Jego dużą zaletą jest dłużej utrzymujący się efekt - nawet o kilka miesięcy więcej niż w przypadku kwasu. Hydroksyapatyt nie nadaje tak dużo objętości, ale ma silniejsze działanie stymulujące i przeciwstarzeniowe.
Opis zabiegu

Osocze i fibryna bogatopłytkowa - pierwsze oznaki starzenia - 1000zł

Pierwsze oznaki starzenia przychodzą niespodziewanie. Budzisz się pewnej środy i zastanawiasz się co takiego stało się od wczoraj, że zaczęłaś wyglądać mniej korzystnie. Zamiast zagryzać zęby i nakładać make-up z zamkniętymi oczami skorzystaj z zabiegu z osoczem, który poprawi stan Twojej skóry.
Opis zabiegu

Mezoterapia na cienie pod oczami - Light Eyes - 400zł

Znasz to uczucie, kiedy masz tak podkrążone oczy, że inni pytają "co się stało?", ale Ty wiesz, że tu nie chodzi o zmęczenie? Moi Pacjenci nie. To dlatego, że stosują zabieg Light Eyes, który skutecznie rozwiązuje ten problem.
Opis zabiegu

Kwas hialuronowy - modelowanie ust - 1200zł

Piękne i pełne usta naprawdę robią różnicę dla ogólnego wyglądu. Liczy się nie tylko objętość, ale także symetria wraz z zachowaniem naturalnych proporcji. Na wszystko to możesz liczyć podczas zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym.
Opis zabiegu

Lipoliza (rozpuszczanie tłuszczu) - podbródek i chomiki - 500zł

Witamina C pomaga na odporność i... rozpuszcza tłuszcz. Korzystając dokładnie z tej samej witaminy C, którą masz w swojej apteczce możemy poprawić wygląd Twojej skóry na twarzy - w okolicy podbródka i tzw. chomików. Smukłe rysy twarzy i dobrze zarysowana linia żuchwy są ponownie w zasięgu ręki.
Opis zabiegu

Botoks - bruksizm (zaciskanie szczęk) - 900zł

Zgrzytanie zębami, bóle głowy, zaciskanie szczęk, stres - jeśli przynajmniej dwa z tych objawów nie są Ci obce, to możliwe, że cierpisz na bruksizm. Warto więc to sprawdzić i zareagować jak najszybciej.
Opis zabiegu

Botoks - lwia zmarszczka - 600zł

Lwia zmarszczka to ta, która pojawia się między brwiami kiedy się złościmy. Problem pojawia się wtedy, gdy jest ona widoczna nawet wtedy gdy jesteśmy w świetnym humorze :)
Opis zabiegu

Botoks - migrena i bóle głowy - 1600zł

Zabieg leczenia migren przy pomocy botoksu został uznany za jedną z najskuteczniejszych metod w rozwiązaniu tego problemu przez Polskie Towarzystwo Bólów Głowy i Międzynarodowe Stowarzyszenie Bólów Głowy. Nie bez powodu.
Opis zabiegu

Botoks - dziąsłowy uśmiech - 250zł

Dziąsłowy uśmiech to potoczna nazwa na szerokie odsłanianie dziąseł podczas uśmiechania się. Brzmi jak nic wielkiego - jednak z perspektywy estetycznego i korzystnego wyglądu, poprawienie takiego uśmiechu może zdziałać cuda.
Opis zabiegu

Botoks - broda - 250zł

"Brukowana broda" - słyszałaś kiedyś to pojęcie? Jeśli tak, to dobrze trafiłaś. Jeśli nie, to warto upewnić się, że podczas robienia min Twoja broda nie zaciąga się w specyficzny sposób.
Opis zabiegu

Botoks - nadpotliwość - 1800zł/okolica

Nadpotliwość jest wtedy, gdy czujesz, że wyszłaś spod prysznica, …ale nie było żadnego prysznica ;) Mówiąc poważnie, problem nadmiernego wydzielania potu dotyka wielu z nas. Dłonie, pachy, stopy - te okolice tylko czekają aż wyjdziesz na randkę, albo będziesz miała stresujące spotkanie.
Opis zabiegu

Botoks - kąciki ust - 250zł

Dzięki botoksowi możesz delikatnie podnieść swoje kąciki ust. Pomoże to uzyskać korzystniejszy wygląd okolicy ust, czyli tym samym - całej twarzy.

Botoks - królicze zmarszczki - 250zł

Jeśli nie słyszałaś nigdy tego zwrotu, to chodzi o zmarszczki mimiczne na nosie po jego obu stronach. To bardzo trudna do wyleczenia zmarszczka, dlatego tym ważniejsze jest aby przy pomocy botoksu nie dopuścić do jej powstania.
Opis zabiegu

Botoks - kurze łapki - 600zł

Kurze łapki to "zmarszczki szczęścia", które pojawiają się wokół oczu podczas szerokiego uśmiechu. Dla młodego i zdrowego wyglądu warto jednak upewnić się, że kurze łapki nie będą dodawały nam lat.
Opis zabiegu

Hydroksyapatyt wapnia - rewitalizacja szyi - 1800zł

Wszyscy dbamy o skórę twarzy, ale mało kto pamięta o szyi. A to właśnie tutaj kryje się młodość! Warto zadbać o ten obszar przy pomocy hydroksyapatytu wapnia. Pomoże on odnowić skórę w tej okolicy i usunie zmarszczki. Korzystne efekty mogą utrzymywać się nawet dwa lata.
Opis zabiegu

Kwas hialuronowy - modelowanie twarzy - 1200zł

Wraz z wiekiem, Twoim największym przeciwnikiem staje się... grawitacja. Skóra na twarzy jest cały czas ciągnięta w dół. Kiedy dodamy do tego utratę kolagenu i tkanki podskórnej otrzymujemy niekorzystny wygląd. Kwas hialuronowy to substancja, dzięki której możemy przywrócić utraconą objętość i młody, naturalny wygląd.
Opis zabiegu

Osocze i fibryna bogatopłytkowa - blizny i rozstępy - 1000zł

Blizny są jak pocztówki - jedno i drugie to pamiątki z przeszłości, jednak tylko te drugie chcemy zachować w naszym życiu na dłużej. Na szczęście, z bliznami i rozstępami możemy skutecznie mierzyć się za pomocą osocza bogatopłytkowego i fibryny.
Opis zabiegu

Osocze i fibryna bogatopłytkowa - rewitalizacja skóry - 1000zł

Postawmy sprawę jasno - kremy do twarzy i maseczki nie wystarczają do tego, żeby zadbać o swoją skórę. Pewnie zdałaś sobie z tego sprawę jeśli Twoja skóra stała się bardzo sucha, straciła koloryt i jędrność. Jeśli tak, to prawdopodobnie potrzebuje ona (dosłownie) zastrzyku energii.
Opis zabiegu

Osocze i fibryna bogatopłytkowa - słabe włosy / łysienie - 1000zł

Jeszcze do niedawna łysienie było jak wyrok. Mogliśmy tylko zacisnąć zęby i patrzeć w lustrze jak włosów jest coraz mniej. Na szczęście, czasy się zmieniły. Jedną z bardzo skutecznych metod na ten problem jest osocze bogatopłytkowe. To w 100% naturalny zabieg, który dla Twojej skóry głowy może być prawdziwą rewolucją.
Opis zabiegu

Mezoterapia - Rewitalizacja skóry twarz/szyja/dekolt/dłonie - 1000zł/okolica

O mezoterapii możesz myśleć jak o odżywce do włosów. Stosujesz ją, aby dodatkowo odżywić włosy i skórę głowy. W przypadku mezoterapii jest podobnie. Działają tu dwie rzeczy. Po pierwsze, same nakłucia igłą, które stymulują skórę do tworzenia kolagenu. Po drugie, najwyższej jakości podawany preparat.
Opis zabiegu

Mezoterapia skóry głowy - wypadanie włosów / słabe włosy - 350zł

Pewnie słyszałaś kiedyś o mezoterapii wykonywanej na twarzy lub dłoniach i znasz korzyści, które daje ten zabieg. Podobną procedurę możemy wykonać na skórze głowy. Specjalnie dedykowany preparat do mezoterapii głowy XL HAIR skutecznie wzmacnia włosy, ogranicza ich wypadanie i poprawia ukrwienie.
Opis zabiegu

Kolagen - leczenie blizn i rozstępów - 1200zł

Kolagen to taka "złota rączka" dla skóry, która odpowiada za to, żeby wszystko było naprawione i sprawne. Jędrna, zdrowa skóra i zagojone blizny to robota kolagenu. Dlatego jest on szczególnie potrzebny do leczenia rozstępów i blizn. Dla najlepszych efektów możemy pomóc skórze i podać go tam, gdzie jest najbardziej potrzebny.
Opis zabiegu

Rozpuszczanie kwasu hialuronowego z innego gabinetu - 1000zł

Kwas hialuronowy to preparat, który wchłania się dopiero po kilku miesiącach. Czasami może pojawić się potrzeba usunięcia preparatu wcześniej. Może to być decyzja Pacjenta, lub konieczność spowodowana zaleceniami lekarza.
Opis zabiegu