Polityka prywatności

Spis treści

  Postanowienia ogólne

  Doktor Monika sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Kaczary 5/U2, 31-421 Kraków, NIP 9452251320, zwana dalej Doktor Monika.

  Ty, zwany dalej Użytkownikiem Witryny https://doktormonika.pl oraz wszystkie subdomeny (w tym sklep), zwane dalej Stroną

  Postanowienia bardziej szczegółowe

  Administratorem danych osobowych Użytkowników zbieranych na Stronie jest Doktor Monika.

  Dane osobowe zbierane przez Doktor Monikę są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  W polityce prywatności można deklarować zmienne na bieżąco. Co niniejszym czynię.

  Rozporządzenie wymienione powyżej będzie dalej zwane RODO.

  Co robię z Twoimi danymi?

  Strona zapisuje w Twojej przeglądarce ciastka, zwane dalej Ciastkami. Służą do prawidłowego funkcjonowania witryny (na przykład zapisuję w nich, czy pokazać Ci wyskakujący formularz namawiający do zapisu na newsletter).

  Strona gromadzi także Twoje dane na potrzeby analityki – w szczególności adres IP, rodzaj przeglądarki, system operacyjny. Dane są gromadzone, ale nie poddawane ocenie.

  Jeśli zapiszesz się na newsletter (strony lub Sklepu). oddajesz mi do dyspozycji także Twoje imię i adres e-mail. W tej sytuacji będę wysyłać Ci cotygodniowy newsletter (w każdy wtorek, chyba że zapomnę).

  Możesz także zapisać się do oddzielnej listy subskrypcyjnej jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o najnowszych postach. Wtedy udostępniasz mi email i imię, które będę przechowywać.

  Zbieram także dane, które mi udostępnisz na okazję rezerwacji wizyty. Dane te wykorzystuję tylko i wyłącznie w celu sprawnej rezerwacji, kontaktu przed i po wizytą i wszystkiego, dzięki czemu jako Pacjent będziesz czuł się zaopiekowany.

  Jeśli kupujesz coś w moim sklepie (Sklep Doktor Moniki), to dane, które podajesz w związku z zamówieniem także zbieram i przechowuję. Wykorzystuję te informacje wyłącznie w celu obsługi procesu zakupu, wystawienia faktury, wysyłki i ewentualnych zwrotów. Jednym słowem – muszę wiedzieć, gdzie wysyłam Twój wymarzony produkt 🙂 .

  Jak długo przechowuję Twoje dane?

  Ciastka przechowuję tak długo, jak mi na to pozwolisz, czyli jeśli usuniesz je z przeglądarki to będą usunięte.

  Imię i adres e-mail i dane do wizyty przechowuję tak długo, jak mi na to pozwolisz. Istnieje możliwość, że zrezygnujesz z otrzymywania newslettera i przestanę je przechowywać. Jeśli pozostawiłeś mi swoje dane przed rezerwacją wizyty jako mój Pacjent, to przechowuje je w ramach dokumentacji medycznej, do czego jako lekarz jestem zobowiązana.

  Dane związane z zakupami przechowuję w swoich systemach tak długo, jak to możliwe i potrzebne dla celów prowadzenia sklepu i księgowości.

  Udostępnianie Twoich danych

  Twoich danych pilnuje jak oczka w głowie.

  Zbiorcze dane z Twoich Cookies i zbiorcze raporty widzi mój zespół od Analytics.

  Dane na okoliczność rezerwacji wizyty wprowadzam do systemów informatycznych, z których korzystam jako lekarz do zarządzania Pacjentami (np. Versum). Dane te nie są wykorzystywane inaczej niż do planowania wizyt ani udostępniane dalej.

  Dokładam wszelkich starań, żeby Twoje dane pozostały bezpieczne.

  Zarządzanie Twoimi danymi

  W każdej chwili masz możliwość wglądu w swoje dane zbierane na potrzeby newslettera. Możesz je modyfikować albo usunąć. W tym ostatnim przypadku licz się z tym, że będzie mi przykro.

  W każdej chwili masz możliwość poproszenia Twojej przeglądarki, żeby blokowała ciastka.

  W sprawach nieuregulowanych w tej polityce prywatności – po prostu napisz e-mail.

  Kup moją książkę i wyglądaj lepiej!

  "W drodze do młodego wyglądu. Porady Doktor Moniki"

  Zadbaj o wygląd z pomocą profesjonalisty

  Dziękuję.

  Poradnik jest już na Twoim mailu. Jeśli nie ma go w "odebrane", sprawdź foldery "SPAM" i "oferty".