#43 Jak usunąć blizny?

#43 Jak usunąć blizny?

Blizn NIE DA się usunąć. Czy to znaczy, że masz nie słuchać tego odcinka podcastu? Wręcz przeciwnie ;) Blizn nie możemy usunąć, ale możemy sprawić że będą bardzo mało widoczne. A o to warto walczyć! Jak walczyć? Dowiedz się z najnowszego odcinka Doktor Monika Podcastuje ;)

Posłuchaj tutaj


  Podobał Ci się ten podcast?


  Jeśli tak, to podaj swoje imię oraz e-mail, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych podcastach. Twoje dane są ze mną bezpieczne.

  Komentarze
  • Wiola / 02.04.2023 09:30:41

   Witam Pani doktor mam pytanie w piątek robilam botoks twarzy czoło kurze łapki i lwia zmarszczką to mój pierwszy raz mam uczucie ciężkiego czoła oczy mi chwilami lzawiom i bol glowy stosuje się do zaleceń czy to jest normalne to uczucie dziękuję Wioleta

   • Monika Łyżwa / 03.04.2023 10:20:22

    Pani Wiolu, takie symptomy mogą się zdarzyć, choć nie możemy wykluczyć np. zwykłego przeziębienia. Myślę, że warto poinformować o swoich objawach lekarza, który wykonywał zabieg i być z nim w stałym kontakcie. Pozdrowienia! 🙂

  Dodaj komentarz

  Dołącz do mojego WYZWANIA!

  "5 Dni Do Lepszej Skóry"

  Otrzymuj wskazówki jak poprawić wygląd w domu. Codziennie przekażę Ci cenne porady co zrobić, żeby wyglądać lepiej BEZ zabiegów!

   Dziękuję.

   Poradnik jest już na Twoim mailu. Jeśli nie ma go w "odebrane", sprawdź foldery "SPAM" i "oferty".