Krzywy nos u mężczyzn

Kategoria: Strefa mężczyzny

Krzywy nos u mężczyzn
Spis treści

  Czy mężczyźni powinni poprawiać sobie wygląd NOSA?

  „Poprawiać kształt nosa? Czy ona zwariowała?” – jeśli pomyślałeś sobie coś w tym stylu, to na pewno jest to wpis dla Ciebie.

  Głęboko wierzę, że każdy z nas ma prawo do wyglądu, który go uszczęśliwia. W swojej pracy widziałam wiele problemów estetycznych, które przekładają się nie tylko na wygląd Pacjentów, ale także na ich samopoczucie i pewność siebie. Do takich problemów (także u mężczyzn) należy także kształt nosa.

  To dlatego, że nos jest centralnym punktem naszej twarzy. Kojarzysz takie reklamy past do zębów, gdzie osoba na zdjęciu ma coś między zębami i wszyscy zwracają na to uwagę? Ale jednocześnie nikt nie zwraca uwagi, że osoba na zdjęciu ma 7 palców u ręki? No właśnie – to dlatego, że pewne rzeczy bardzo mocno wychodzą na pierwszy plan. Z pewnością należy do nich także nos.

  Krzywy, garbaty nos o niepożądanym kształcie może sporo namieszać na męskiej twarzy. Atrakcyjny wygląd u mężczyzny jest wtedy, gdy jest symetryczny, o wyraźnych i „brutalnych” rysach twarzy. Żeby te cechy były widoczne, to podstawą jest zadbanie o takie rzeczy jak nos.

  Nie każdy facet musi być zadowolony z kształtu swojego nosa. I wiecie co? To jest OK!

  Dlatego dzisiaj opowiem Wam jak można delikatnie wpłynąć na kształt nosa w gabinecie medycyny estetycznej. Bez operacji i długiego czasu dochodzenia do siebie. A także bez zarzutów, że takie zabiegi są „niemęskie” – bo to nieprawda.

  Zadarty nos u mężczyzn – co wpływa na kształt nosa?

  Zadarty nos u mężczyzn może mieć wiele przyczyn. Najczęściej dotyczą one uwarunkowań genetycznych. To znaczy – urodziłeś się z zadartym nosem i już 🙂 . Od razu powiem, że nie chodzi o to, żeby nos był u wszystkich taki sam. Rolą lekarza jest zadbać o to, żeby był odpowiedni dla tej konkretnej twarzy Pacjenta. Mówię to dlatego, że wielu facetów ma garbaty nos, który wygląda… bardzo dobrze i atrakcyjnie 🙂 .

  Jest jednak całkiem sporo sytuacji, kiedy warto delikatnie wpłynąć na wygląd nosa. Mam tutaj na myśli problemy takie jak:

  • Zbyt duży nos względem innych części twarzy
  • Garbaty, haczykowaty nos
  • Niekorzystny profil nosa
  • Końcówka nosa skierowana mocno ku dołowi

  Kiedy się o tym pisze, to brzmi to dość trywialnie. Jeśli jednak nadal czytasz ten wpis, to jestem pewna że dokładnie wiesz o czym mówię 🙂

  Dzięki zabiegom estetycznym lekarz może optycznie poprawić kształt i wielkość nosa. Czyli dopasować go do twarzy, żeby dobrze komponował się z resztą.

  Zabiegi estetyczne na krzywy i garbaty nos

  Omawiając zabiegi medycyny estetycznej na ten problem od razu powiem – nos jest okolicą TRUDNĄ. Co to dokładnie znaczy?

  To, że nie we wszystkich przypadkach warto ingerować w kształt nosa. To okolica silnie unaczyniona, więc generująca większe ryzyko powikłań niż np. „zwykłe” wypełnianie zmarszczek. Dlatego ważne jest, żeby zabieg wykonywał doświadczony lekarz medycyny estetycznej.

  Powyższa uwaga dotyczy zabiegu z kwasem hialuronowym na poprawę kształtu nosa. Podczas takiego zabiegu lekarz wprowadza preparat (wypełniacz), modelując kształt nosa do pożądanego. Dzięki temu możemy zniwelować górki, dołki, odchylenia i inne niefajne rzeczy 🙂 Zabieg daje od razu widoczne efekty, które utrzymują się do 1 roku. Później jego wygląd wraca do tego, co było – czyli efekt jest całkowicie odwracalny.

  Alternatywą do kwasu hialuronowego, wtedy gdy masz problem z końcówką nosa – jest botoks. Opadająca końcówka nosa jest często spowodowana przez mięsień znajdujący się pod nosem. Ściąga on siłą jego czubek w dół, co powoduje niekorzystny wygląd. Dlatego przy pomocy botoksu możemy delikatnie osłabić ten mięsień – a w rezultacie uzyskać pożądany kształt.

  Podsumowując, jeśli na początku tego artykułu myślałeś o tym, że zabieg poprawy kształtu nosa jest całkowicie niemęski, to nie jest to prawda. Medycyna estetyczna i zabiegi tego typu są dla wszystkich i mogą przynieść wspaniałe rezultaty bez utraty męskości. Warto z nich korzystać pod okiem doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. W gabinecie skupicie się na jego wyglądzie i zrobicie tak, że „będzie Pan zadowolony!” 😉 .

  5
  Oceń ten artykuł

  Oceń: Krzywy nos u mężczyzn

  Oceń

  Zarezerwuj konsultację
  Opinie pacjentów
  02.02.2022 Lu Lu

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Moniki. Po trudnych przejściach w innych gabinetach tutaj można znaleźć naprawdę fachową pomoc. Pani Doktor jest bardzo dokładna i wszystko sprawdza zanim wypuści pacjenta. Zabieg wykonuje tak, aby efekt był jak najbardziej estetyczny i naturalny, potrafi doradzić. Na pewno jeszcze wrócę :)

  12.07.2021 Aneta

  Zgłosiłam się do Doktor Moniki ze złożonym problemem. Otrzymałam fachową poradę i pomoc. Dobierając rodzaj zabiegu szczegółowo informowała mnie o jego przebiegu, efektach i czasie trwania. Każdorazowo dbała nie tylko o efekt końcowy, ale również o mój komfort podczas zabiegu. Czułam, że troszczy się o mnie i zależy jej na jak najlepszym efekcie zabiegu. Polecam zabiegi w Jej wykonaniu.

  11.06.2021 Weronika

  Bardzo personalne podejście, zrozumienie i piękny efekt! Osobiście byłam na powiekszaniu ust i bardzo sie ciesze ze trafilam na Panią Monike! Bardzo polecam!

  Pobierz darmowy poradnik

  12 kroków do młodego wyglądu

  Proste wskazówki jak w domowych warunkach zadbać o młodość

   Dziękuję.

   Poradnik jest już na Twoim mailu. Jeśli nie ma go w "odebrane", sprawdź foldery "SPAM" i "oferty".