Krzywy nos u mężczyzn

Kategoria: Strefa mężczyzny

Krzywy nos u mężczyzn
Spis treści

  Czy mężczyźni powinni poprawiać sobie wygląd NOSA?

  „Poprawiać kształt nosa? Czy ona zwariowała?” – jeśli pomyślałeś sobie coś w tym stylu, to na pewno jest to wpis dla Ciebie.

  Głęboko wierzę, że każdy z nas ma prawo do wyglądu, który go uszczęśliwia. W swojej pracy widziałam wiele problemów estetycznych, które przekładają się nie tylko na wygląd Pacjentów, ale także na ich samopoczucie i pewność siebie. Do takich problemów (także u mężczyzn) należy także kształt nosa.

  To dlatego, że nos jest centralnym punktem naszej twarzy. Kojarzysz takie reklamy past do zębów, gdzie osoba na zdjęciu ma coś między zębami i wszyscy zwracają na to uwagę? Ale jednocześnie nikt nie zwraca uwagi, że osoba na zdjęciu ma 7 palców u ręki? No właśnie – to dlatego, że pewne rzeczy bardzo mocno wychodzą na pierwszy plan. Z pewnością należy do nich także nos.

  Krzywy, garbaty nos o niepożądanym kształcie może sporo namieszać na męskiej twarzy. Atrakcyjny wygląd u mężczyzny jest wtedy, gdy jest symetryczny, o wyraźnych i „brutalnych” rysach twarzy. Żeby te cechy były widoczne, to podstawą jest zadbanie o takie rzeczy jak nos.

  Nie każdy facet musi być zadowolony z kształtu swojego nosa. I wiecie co? To jest OK!

  Dlatego dzisiaj opowiem Wam jak można delikatnie wpłynąć na kształt nosa w gabinecie medycyny estetycznej. Bez operacji i długiego czasu dochodzenia do siebie. A także bez zarzutów, że takie zabiegi są „niemęskie” – bo to nieprawda.

  Zadarty nos u mężczyzn – co wpływa na kształt nosa?

  Zadarty nos u mężczyzn może mieć wiele przyczyn. Najczęściej dotyczą one uwarunkowań genetycznych. To znaczy – urodziłeś się z zadartym nosem i już 🙂 . Od razu powiem, że nie chodzi o to, żeby nos był u wszystkich taki sam. Rolą lekarza jest zadbać o to, żeby był odpowiedni dla tej konkretnej twarzy Pacjenta. Mówię to dlatego, że wielu facetów ma garbaty nos, który wygląda… bardzo dobrze i atrakcyjnie 🙂 .

  Jest jednak całkiem sporo sytuacji, kiedy warto delikatnie wpłynąć na wygląd nosa. Mam tutaj na myśli problemy takie jak:

  • Zbyt duży nos względem innych części twarzy
  • Garbaty, haczykowaty nos
  • Niekorzystny profil nosa
  • Końcówka nosa skierowana mocno ku dołowi

  Kiedy się o tym pisze, to brzmi to dość trywialnie. Jeśli jednak nadal czytasz ten wpis, to jestem pewna że dokładnie wiesz o czym mówię 🙂

  Dzięki zabiegom estetycznym lekarz może optycznie poprawić kształt i wielkość nosa. Czyli dopasować go do twarzy, żeby dobrze komponował się z resztą.

  Zabiegi estetyczne na krzywy i garbaty nos

  Omawiając zabiegi medycyny estetycznej na ten problem od razu powiem – nos jest okolicą TRUDNĄ. Co to dokładnie znaczy?

  To, że nie we wszystkich przypadkach warto ingerować w kształt nosa. To okolica silnie unaczyniona, więc generująca większe ryzyko powikłań niż np. „zwykłe” wypełnianie zmarszczek. Dlatego ważne jest, żeby zabieg wykonywał doświadczony lekarz medycyny estetycznej.

  Powyższa uwaga dotyczy zabiegu z kwasem hialuronowym na poprawę kształtu nosa. Podczas takiego zabiegu lekarz wprowadza preparat (wypełniacz), modelując kształt nosa do pożądanego. Dzięki temu możemy zniwelować górki, dołki, odchylenia i inne niefajne rzeczy 🙂 Zabieg daje od razu widoczne efekty, które utrzymują się do 1 roku. Później jego wygląd wraca do tego, co było – czyli efekt jest całkowicie odwracalny.

  Alternatywą do kwasu hialuronowego, wtedy gdy masz problem z końcówką nosa – jest botoks. Opadająca końcówka nosa jest często spowodowana przez mięsień znajdujący się pod nosem. Ściąga on siłą jego czubek w dół, co powoduje niekorzystny wygląd. Dlatego przy pomocy botoksu możemy delikatnie osłabić ten mięsień – a w rezultacie uzyskać pożądany kształt.

  Podsumowując, jeśli na początku tego artykułu myślałeś o tym, że zabieg poprawy kształtu nosa jest całkowicie niemęski, to nie jest to prawda. Medycyna estetyczna i zabiegi tego typu są dla wszystkich i mogą przynieść wspaniałe rezultaty bez utraty męskości. Warto z nich korzystać pod okiem doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. W gabinecie skupicie się na jego wyglądzie i zrobicie tak, że „będzie Pan zadowolony!” 😉 .

  5
  Oceń ten artykuł

  Oceń: Krzywy nos u mężczyzn

  Oceń

  Zarezerwuj konsultację
  Opinie pacjentów
  11.09.2021 Manu

  Great professional and treatment resulted exactly as expected. During consultation she detailed all steps and how progression would look over time. We had a follow up session free of charge to make sur I was satisfied with results and to any fixes if necessary
  On a more human aspect, she is kind and friendly, making the whole visit a pleasure moment

  26.10.2021 Paulina

  Najlepsza, cudowna, wspaniała. Naprawdę mam szczęście ze trafiłam w ręce Moniki .

  24.04.2021 Renata

  To moja druga wizyta u Pani Moniki i ponownie jestem zadowolona. Zabieg wykonany profesjonalnie. Efekty widoczne tuż po aplikacji substancji odżywczych. Dodatkowo uzyskałam wyczerpujące informacje o innych zabiegach, z których mam zamiar skorzystać. Pani doktor doradziła mi, które z nich będą dla mnie najbardziej korzystne. Polecam szczerze i w 100%.

  Dołącz do mojego WYZWANIA!

  "5 Dni Do Lepszej Skóry"

  Otrzymuj wskazówki jak poprawić wygląd w domu. Codziennie przekażę Ci cenne porady co zrobić, żeby wyglądać lepiej BEZ zabiegów!

   Dziękuję.

   Poradnik jest już na Twoim mailu. Jeśli nie ma go w "odebrane", sprawdź foldery "SPAM" i "oferty".