Kwas hialuronowy usta

Spis treści

  Kwas hialuronowy usta – dla kogo?

  Kwas hialuronowy na usta to chyba najpopularniejszy zabieg medycyny estetycznej. Czy warto wykonać ten zabieg? Jak sprawić żeby połączenie: kwas hialuronowy + usta nie wyglądało nienaturalnie? Wszystkiego dowiesz się tu i teraz!

  Zabieg kwasu hialuronowego na usta wykonujemy tak często, bo wielu kobietom przeszkadza kształt ich ust. Niestety, nie każda z nas została obdarzona pięknymi i pełnymi ustami. Nie znaczy to jednak, że musimy się z tym pogodzić – wręcz przeciwnie. Kwas hialuronowy na usta to bezpieczny i skuteczny zabieg. Jeśli jest on dobrze wykonany, to nie ma mowy o nienaturalnym i przesadzonym efekcie.

  Najpierw jednak, ustalmy kiedy kwas hialuronowy usta to dobre połączenie.

  Powiększanie ust kwasem hialuronowym – kiedy i w jakim wieku?

  Nie ma dolnej granicy wieku kiedy można wykonać kwas hialuronowy na usta. W swoim gabinecie wykonuję ten zabieg u osób dorosłych. ALE UWAGA: nie wykonuję go wszystkim osobom, które tego chcą. Dlaczego?

  Zabieg kwasu hialuronowego na usta jest dość… kontrowersyjny. To dlatego, że często chcą go wykonywać osoby, którym nie da on lepszego wyglądu. Z drugiej strony, osoby które POWINNY pomyśleć o tym zabiegu, często boją się sztucznych i złych efektów.

  Uważam, że z efektu kwasu hialuronowego na usta powinien być zadowolony zarówno Pacjent jak i lekarz. Dlatego zawsze wykonuję tylko takie zabiegi, które są zgodne z moim kanonem korzystnego wyglądu. Ponieważ stawiam na naturalność, to staram się nie ingerować tam, gdzie ta naturalność mogłaby być zaburzona. Ale dość o mnie! 😉

  Jak widzicie, kwas hialuronowy + usta mogą iść ze sobą w parze jako doskonałe rozwiązanie, ale wcale nie muszą. Dlatego tak ważne jest udanie się na konsultacje i porozmawianie z dobrym specjalistą, który odniesie się do Twoich oczekiwań. Będziecie mogli także porozmawiać o technice powiększania ust, która także powinna być zależna od konkretnego Pacjenta.

  Jeśli jednak czujesz, że chciałabyś zrobić kwas hialuronowy w usta to zdecydowanie nie rezygnuj z tego pomysłu przed konsultacją z lekarzem. Moim zdaniem warto dowiedzieć się o swoich możliwościach, jeśli małe i wąskie usta to problem, który Cię dotyczy.

  Kwas hialuronowy usta cena

  Kwas hialuronowy na usta to zabieg szybki, bezpieczny i skuteczny. Dla jego powodzenia ważne są przynajmniej dwie rzeczy:

  1. Dobre umiejętności specjalisty – warto poszukać informacji o miejscu i lekarzu, u którego chcemy wykonać kwas hialuronowy na usta. Poszukaj opinii w Internecie, ew. zapytaj znajomych. Osoba, która wykonuje zabieg powinna być lekarzem (na wypadek komplikacji), a także powinna dysponować wiedzą i doświadczeniem. Tylko przy przecyzyjnym wstrzykiwaniu odpowiedniej substancji można liczyć na sukces.
  2. Dobrej jakości produkt – jeżeli widzisz promocję na kwas hialuronowy usta np. za 600zł to wiedz, że coś się dzieje 🙂 Dobrej jakości preparat MUSI sporo kosztować. Jeśli cena zabiegu jest niższa niż najlepsze preparaty, to masz gwarancję niskiej jakości produktu. Naprawdę warto w tym przypadku nie sugerować się ceną.

  Cena za zabieg powiększania ust na pewno różni się od miasta. W Krakowie (moim mieście) zabieg wstrzyknięcia kwasu hialuronowego kosztuje ok. 1200zł za 1ml preparatu. W większości przypadków 1ml kwasu hialuronowego na usta wystarczy dla dobrego efektu.

  Podsumowując, ten zabieg to dobry wybór dla wielu osób, którym przeszkadza obecny kształt ust. Jeżeli zastosujesz się do moich wskazówek powyżej, to zwiększysz szansę na maksymalne zadowolenie z efektów 🙂 .

  Zarezerwuj konsultację
  Opinie pacjentów
  24.01.2022 Sylwia

  Doktor Monika jest wspaniałym lekarzem, ciepłą i miłą osobą. Cechuje ją pasja do wykonywanej pracy, wiedza i doświadczenie. Przed zabiegiem opowiedziała mi o wszystkich przeciwwskazaniach i zaleceniach po zabiegowych. Piękny gabinet oraz plus za parking i świetny kontakt.

  26.09.2021 Gabriela

  Pierwszy raz miałam przyjemność wizyty w klinice medycyny estetycznej, właśnie u Pani dr Moniki, która jest profesjonalistką pełną pasji, podczas konsultacji wyjaśniła bardzo dokładnie, jaki będzie najlepszy zabieg dla mojego problemu, opowiedziała o ewentualnych efektach ubocznych i przeciwwskazaniach, a do tego dbała o mój komfort podczas zabiegu, który przeszedł całkowicie bezboleśnie i przyjemnie :) Na pewno to nie moja ostatnia wizyta u Doktor Moniki :)

  08.01.2022 Agata

  Polecam Panią Monikę za jej pełen profesjonalizm, wiedzę i ogromne serce, zabieg przeprowadzony bezboleśnie z super efektem!! Jak dla mnie Pani Monika najlepsza!! Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia ponownie. Pozdrawiam

  Pobierz darmowy poradnik

  12 kroków do młodego wyglądu

  Proste wskazówki jak w domowych warunkach zadbać o młodość

   Dziękuję.

   Poradnik jest już na Twoim mailu. Jeśli nie ma go w "odebrane", sprawdź foldery "SPAM" i "oferty".